Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miből lehet plusz pénzt csinálni?

Miből lehet plusz pénzt csinálni?

Figyelt kérdés
Valaki valami ötlet ? Vagy ki mit csinál munka mellett ? :)
2019. szept. 15. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Internetes melok.
2019. szept. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

A saját munkámat, csak otton. Most én építész vagyok, tehát házat rajzolok a munkahelyen, meg házat rajzolok otthon. Csak azt külön pénzért.


Most hogy te mihez értesz, milyen lehetőségeid vannak nehéz látatlanban megszülni. Nyilván ha szülész vagy, nem húzhatsz ki gyerekeket nőkből otthon a garázsban, de magánpraxist nyithatsz. Ha értesz a szobafestéshez, akkor vállalhatsz melót a hétvégékre.

Vagy elmehetsz prostinak, ahhoz mindenki ért valamennyire, csak más szinten. Szóval na, honnan a retekből tudjuk, hogy te miből tudnál pénzt csinálni haver?

2019. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát haver nem csak az a kérdés én hogy tudnék, hanem hogy más hogy tud és hátha segít az ő ötlete :) De amúgy boltban melozok
2019. szept. 16. 06:00
 4/6 Dávid ***** válasza:

1. közvélemény-kutatásm, havi4 alkalom, +20.000.-FT

2. Vérplazma adás, havi 3 alkalom, +20.000.-Ft


emellett vaterán eladok néha fölösleges dolgokat az kb 100.000.-Ft/év.


Kb így van évi félmillió pluszom.

2019. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Dávid ***** válasza:
Ja sorry megint én, ha érdekel bármelyik irj az usespanner@gmail.com-ra vagy írd be neten azt jólvan!:)
2019. szept. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Vérplazmán már gondolkoztam de nem bírom a tűt :)
2019. szept. 18. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!