Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Jelentenem kell a munkaügynél...

Jelentenem kell a munkaügynél ha munkát találok?

Figyelt kérdés
Hali anno aug közepén regisztráltam munkanelkulinel a a munka ugybe. Viszont most baráti körbe lehet szerzek. Akkor most jelenteni kell vagy mi?

2019. szept. 16. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha
2019. szept. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lényegtelen, milyen körbe szerzel munkát. Ha hivatalosan be vagy jelentve, akkor a szerződéssel együtt be kell menned a munkaügyibe.
2019. szept. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szerzodesem meg egyaltalan nincs. Jelenleg csak megbeszeltuk a munkat s uzemorvoshoz fog adni beutalot s az utan ha jo akkor venne fel dolgozni.
2019. szept. 16. 08:15
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

@08:06


Én simán netes ügyfélkapun jelentettem be hogy munkát találtam és kész. Ott semmi papír nem kell.


Egyébként igen jelenteni kell, mert ha nem teszed, akkor addig ott vagy mint regisztrált álláskereső. Ugyan úgy megkereshetnek állásajánlattal stb...

2019. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Megvárod míg hivatalosan is felvesznek, lesz szerződésed. Utána jelenteni kell.
2019. szept. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem. köszönöm!
2019. szept. 17. 00:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!