Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress nem utalja vissza...

Aliexpress nem utalja vissza a pénzt?

Figyelt kérdés

Rendeltem Aliexpress-ről, kifizettem kártyáról, fizetés sikeres státuszt mutat, le is vonták a kártyámról az összeget, de az eladó nem válaszol több e-mailemre sem.

Ez a státusz napok óta: "A beszállító feldolgozza a megrendelését". Most töröltem a rendelést, a státusz ez: "Megrendelésének törlési kérelme a beszállító jóváhagyásától függ.". Valami nem stimmel, úgy tudom a pénzt csak akkor utalja át az Ali, ha jelzem, hogy megjött az áru. Pénz visszautalás még nem jött, se egy e-mail.


2019. szept. 16. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

"Ez a státusz napok óta: "A beszállító feldolgozza a megrendelését"."


Ez azt jelenti, hogy:

- vagy túl sok megrendelése van és néhány nap, míg fel tudja adni a csomagodat (hétfő van, azt írod, napok óta ez a státusz, de épp az imént volt hétvége, szombat-vasárnap, amikor állnak a dolgok.

- vagy az is lehet, hogy hirtelen kifogyott belőle és az újabb adag megérkezésre vár.



A rendelés törlésének jóvá hagyása nem tudom, mitől függ, de a pénz visszautalás se egy pillanat alatt jön meg.

2019. szept. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!