Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpressel mi van mostanában?

Aliexpressel mi van mostanában?

Figyelt kérdés
Augusztus 16.-án rendeltem onnan egy ruhát és azóta se jött meg pedíg az 1 hónap sose volt még, hogy megérkezzen semmi pedíg elég sokat vásárolok onnan.A tracking meg csak annyit mutat, hogy félúton van és feltették 23.-án a repülőre.Szerintetek van ok az aggodalomra és írjak esetleg az árusnak, hogy mizu lehet a cuccal?

2019. szept. 18. 19:31
 1/5 Vipera1 válasza:
Én rendelten januarba és 6 honapra jott meg a termek szerintem nem eri meg onnan rendelni ojan is van hogy nembis kuldenek semmit nem megbizhato szerintem
2019. szept. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ja tény, hogy messziről jön és sok minden közbe jöhet, de nekem eddig minden megjött azért furcsállom.Amúgy a pénz az nem gond, mert visszaigazolni és tényleg kifizetni csak akkor szoktam ha már a kezemben van a cuccos, inkább az bánt, hogy tényleg nagyon tetszett az a ruha és szerettem volna ha megjön.
2019. szept. 18. 22:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Én 171x rendeltem eddig Aliexpressről, ebből kb. 3x nem jött meg a termék, a pénzt rendesen visszakaptam, illetve egyszer rossz méretet küldtek egy fürdőgatyából, amit megtartottam és a vételár felét kaptam vissza.


Olyan is volt, hogy reklamáltam, mert nem jött meg a cucc, visszakaptam az árát és pár nappal utána megjött.


Nyilván megbízható eladótól kell rendelni sok jó értékeléssel és akkor nem lesz probléma.

2019. szept. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aliexpress nem uniós országból szállít, ezért a vámon a postánál hegyekben állnak az átnézésre, vámolásra váró csomagok. Elképzelhető, hogy ilyen miatt van elakadva - bár nem derül ki, hogy megérkezett-e Magyarországra.
2019. szept. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na pont ma reggel érkezett meg végre szóval moat már minden okés :D.Értékelés is pontos igen én is meg szoktam mindíg nézni.
2019. szept. 19. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!