Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy működik a Penny kártya?

Hogy működik a Penny kártya?

Figyelt kérdés

Ma nyitott meg a városunkban a Penny.

Miközben vásároltam megállított egy nő és úgymond rám sózta ezt a Penny kártyát.

Na már most, nekem még soha nem volt ilyen kártyám.

A kérdésem az lenne, hogy ezt minden vásárlásnál lehet használni?

Akkor is ha nem nagy összegben vásárolok?

És mi lesz a kártyán? Pénz vagy pontok? Hol tudom megnézni mennyi van rajta?

Vagy ha használom akkor enged az adott termék árából valamennyit?

Tényleg nem értek ehhez, köszönöm ha választ kapok.



2019. szept. 19. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A Penny kártyával semmiféle hátrány nem ér: ugyan nem pontgyűjtő kártya, így se pénz, se pont nem lesz rajta, de bizonyos termékeket CSAK a kártyával lehet olcsóbban megvásárolni. Hogy ezek mely termékek, az minden héten a reklám újságban van benne: "Penny kártyával olcsóbb!" oldal.


Van még egy előnye: sorsolás útján, melynek elvét nem ismerem, talán minden 500.-ik vásárló visszenyerheti a vásrlása felét, ha használja a kártyát - de ez országos szinten megy, nem bolt szinten, tehát ne állj ott 499 emberig , hogy Te legyél az 5000.-ik :-)


És igen, minden vásárlásnál lehet használni.

2019. szept. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!