Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lesz akkor most válság vagy...

Lesz akkor most válság vagy nem? Ha igen, mi fogja elindítani?

Figyelt kérdés

2019. szept. 20. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Megnyomják a piros gombot.
2019. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

A gazdaság úgy működik, hogy vannak jobban és rosszabbul teljesítő időszakok. Ez olyan örök igazság, mint az adó, tehát elkerülhetetlen.


Az egyedüli kérdés az, hogy mennyire lesz súlyos. Az előző egy extrém válság volt, viszont utána egy extrém fellendülés következett. Azt senki nem fogja tudni megmondani, hogy mikor ez kipukkan mekkorát szól majd, kicsit vagy nagyot...

2019. szept. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Ezt már az előző válság idején megbeszéltük.

Azért sem írom le még egyszer.

2019. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Várható, mivel még nem volt ilyen hosszú válságmentes időszak a modern történelemben, mint a mostani. Ezen kívül több olyan jel is bekövetkezett, ami a korábbi válságokat is jellemezte. Ez alatt különböző gazdasági mutatók alakulását értem.

Paul Krugman sztárközgazdász szerint annyi minden indíthatja be, hogy inkább több dolog kombinációja miatt fog kitörni (olasz válság, Venezuela, USA-Kína fegyverkezési verseny, feltörekvő atomhatalmak, stb.).

2019. szept. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4 vagyok bocsi elírtam. Nem fegyverkezési verseny, hanem kereskedelmi háború.
2019. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nesze neked, itt a válság! Ha nem jöttél volna még rá, egy vírus miatti ésszerűtlen pánikkal kikövetelt totális karantén/kijárási tilalom.
2020. márc. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!