Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Részt vettem egy játékban,...

Részt vettem egy játékban, ezt jött e-mailben, nevet címet és telefonszámot kérnek, hogy a díjazás gyors átadása miatt. BMW AUTOMOBILE PROGRAM a MICROSOFT ALAPÍTVÁNYA-al közös, bármely bankban készpénzben vehető igénybe. Futár:GLOBAL EXPRESS COURIER?

Figyelt kérdés

Futár cég neve: GLOBAL EXPRESS COURIER.


BMW AUTOMOBILE PROGRAM a MICROSOFT ALAPÍTVÁNYAival



#BMW #Automobile #PROGRAM a MICROSOFT ALAPÍTVÁNYAi #GLOBAL EXPRESS COURIER.
2019. szept. 20. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Azon kívül, hogy átverés részese vagy, s erről tájékoztatsz minket, nem tudjuk, mit szeretnél.
2019. szept. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Adathalászati kísérlet. Tényleg részt vettél bármiben? Egy sima spam is így kezdődik. Már a tört gépi fordítós magyarsága is mutatja, hogy kamu.

A történet a szokásos: "nyertél" valamit, de csak úgy veheted át, ha előtte átutalsz kezelési és egyéb költség címén pár tízezer forintot. A pénz elmegy, te pedig nem kapsz semmit. Ez a csalási kísérlet az internettel egyidős, a klasszikus nigériai csalás új köntösben.

2019. szept. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kérdés, hogy mit tennétek. Csak az már nem fért ki.

Köszönöm, még semmit nem küldtem, mert kamunak tartom az egészét.

2019. szept. 20. 11:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Én el se jutottam volna idáig, minden sz.rt nem nyitok meg.
2019. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"BMW AUTOMOBILE PROGRAM a MICROSOFT ALAPÍTVÁNYA-al közös, bármely bankban készpénzben vehető igénybe."


Mi vehető igénybe? A nyeremény? Mit nyertél - szerintük?

Ha a nyeremény BÁRMELY bankban (nekem már ez is gyanús lenne) átvehető, akkor meg minek futár?

Szóval igen, átverés az egész.

2019. szept. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!