Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kártyával fizettem, visszautal...

Kártyával fizettem, visszautalják a pénzt, de közben más kártyám lett, igy is tudják?

Figyelt kérdés

Még januárban kifizettem, interneten, kártyaszámot megadva. Azóta lejárt a kártyám és újat kaptam, de a száma is más.


Most amit vettem januarban, abból visszakapok vmennyit, azt irták aki interneten vette, nincs vele dolga, mert visszautalják arra a kártyára, amiről fizette. Ez igy működni fog? A szamlaszámom ugyan az, de azt en nem adtam meg. Kártyaszám alapján vissza tudják utalni?


Jegy pont hu ról van szó, ott vásároltam.



2019. szept. 21. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Így nem.
2019. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem fog.
2019. szept. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Kártyáról nem lehet fizetni és arra utalni sem. Csak bankszámládra utalhatnak.
2019. szept. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

szia

igen vissza tudják így adni a pénzed, az sem baj, ha a kártya lejárt vagy nem aktív státuszú, ilyenkor egy banki függő számlára kerül az összeg, és a bank manuálisan írja jóvá a korábbi kártyához tartozó számlára, szóval nyugodtan indíthatják a reversalt a lejárt kártyára is, meg fogod kapni

2019. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Visszakapod, nyugi
2019. szept. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!