Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SuperShop kártyával valóban...

SuperShop kártyával valóban olcsóbbak bizonyos termékek a Sparban?

Figyelt kérdés

Két hete volt, hogy a "nagy tesó L"-es tojást választottam, mert ki volt írva, hogy 359 ft SuperShop kártyával, és bár volt olcsóbb is, ez tűnt legszimpatikusabbnak. Most került kezembe a blokk, és látom, hogy 389-ért számlázták. Pedig a kártyát odaadtam a pénztárosnak, még bizonylatot is nyomott róla.


Arra lennék kíváncsi, hogy valakinél ez működik, működött már, valóban volt olcsóbb megjelölt termék SuperShop kártyásoknak, vagy csak egy humbug az egész?


Most nem ezért a 30 forintért, csak maga az elv... Többet is vásárolhattam volna, ahol már ez számítana....



2019. szept. 30. 02:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi gyakran vásárolunk így, sosem volt még gond.
2019. szept. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg azt a számlát mégegyszer.

Általában úgy szokták a számlán lenni, hogy felszámolja a teljes árat és a végén kedvezményként levonja, jelen esetben pl. a 30 ft-ot.


És igen, valóban olcsóbb - nem humbug.

2019. szept. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


9.12-18 ig volt annyi, előfordulhat, hogy kint maradt a tábla vagy a blokk végén van a levonás

2019. szept. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Továbbra sem azért a 30 forintért, de a tisztán látásért... Az ügy egyre nagyobb homály! :)


Utsó Válaszoló, hogy így utána kerestél... Nos, én akkor pont az akció első napján, vagyis 12-én vásároltam. Ráadásul estefele, még csak azt sem lehet mondani, hogy reggel még nem "indultak be"...


És nem, nincs a végén a -30. Vagyis inkább -60, mert egyszerre két tálcával vettem. Egymás után kétszer 389, és semmi kedvezmény, a supershop kártya viszont működött, mert kaptam róla nyugtát.


Na és akkor nem csak az újság link, de az is bizonyítja, hogy valóban az akciósból vettem, hogy másnap 13-án a lányom is vásárolt ugyanott ugyanilyen tojás, ő csak 1 tálcát, és neki ott a végén a -30!!!


12-én nekem miért nem vonták le?


Vagy szólnom kellett volna külön???? Nem automatikus ez a pénztárgépben???????????

2019. szept. 30. 20:58
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

nyilván volt valami gond, de ott kellett volna szólnod, attól, hogy itt hisztizel még nem lesz megoldva

máskor majd helyben ellenőrzöd a blokkot

2019. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!