Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tudtok olyan céget aki tőzsdei...

Tudtok olyan céget aki tőzsdei tippeket ad egy bizonyos havi pénzösszegért cserébe? Olyan céget keresek akivel elégedett voltál/vagy. Naprakész, folytonos tippeket küldd stb.

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 23:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
A KBC brókercégnél vagyok és napi szinten küldik nekem emailben a tőzsdei tippeket. (Nem mintha kértem volna.) Napi 1-2-t szinte minden nap, szépen kifejtett elemzéseket, hogy mi miért. Le sem lehet őket lőni
2019. okt. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
De, le lehet tiltani, elso. Amit ok kuldenek, megkapod jobb szinvonalon, kulfoldi elemzoktol (es tobb elemzotol, igy tudod atlagolni az elorejelzest) altalaban ingyen az interneten.
2019. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tudom hogy le lehet, nem is panaszkodtam. (De visszaolvasva magamat úgy tűnhetett.) Csak érdekességképpen elolvasok néha párat. A Yahoo Finance-ről szoktam még megnyitni elemzéseket, ott egy-egy cégről elég sok elérhető, amolyan gyűjtőhelye az oldal ezeknek, hogy összegyűjti más oldalakról az elemzéseket (belinkelve).


Annyira nem érdekelnek a tippek általában, mert hosszú távra veszek csak részvényeket. Először 2013-ban vettem, aztán 2015-ben és most idén részvényeket, de még mindig megvannak.

2019. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Tudnátok példákat mondani?

Leginkább devizakereskedésre keresnék cégeket.

2019. okt. 3. 09:17
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Némi juttatásért bárkinek adok bármilyen tippet.

Ő bukja a pénzét én mindenképp jól járok

2019. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
A devizakereskedés nem tőzsde, ráadásul inkább szerencsejáték, mint befektetés.
2019. okt. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is kaptam vagy 100 ilyent hetente, kénytelen voltam új e-mail címet csinálni :)


1-ikbe sem tettem szerencsére pénzt, azt nem állítom egyik sem jönne be, mert pl. volt olyan nap:

az 1. javaslatuk szerint vegyek XY részvényt, mert felfog menni az ára de

a 2. szerint meg eladni kell ugyan azt a részvényt, mert zuhanás várható


Jó tanácsot adtak, kicsi a valószínűsége, hogy nem fog kimozdulni, de nem lehetetlen :)

2019. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%

@6


Természetesen a devizakereskedés is tőzsde. Nem véletlenül hívják devizatőzsdének is.


Máskor, mielőtt butaságokat írsz, olvasgass előtte. Vagy inkább helyette.


Kezdd itt: [link]

2019. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%

Kérdező, tőzsdézni / "devizakereskedni" nem mások által adott tanácsok alapján szokás.


Ez egy szakma. Meg kell tanulni.


A kőműves sem kér másoktól tanácsokat, hogy hogyan kell elhelyezni a téglát. Vagy épp, hogyan készül a malter.

2019. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert tudok egy szlovák cégről aki ezt csinálja, viszont nem beszélek szlovákul... ezért keresek egy magyar vagy angol opciót erre.
2019. okt. 4. 09:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!