Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Legjobb kérdőíves oldalak?...

Legjobb kérdőíves oldalak? (ha van olyan)

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
61%

Marketagent, ez biztos fizet már több éve tag vagyok, de azt jobb ha tudod, hogy 2 év alatt kb. 1500 ft jött össze...

Egy csomó ilyet kipróbáltam már, van amelyik nem is fizet, amelyik meg igen ennél több pénz azzal sem jön össze.

Szóval ha a pénz miatt akarod csinálni felesleges, nem éri meg.

2019. okt. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

Mobrog, de itt is több hónap, mire összejön az 1500 Ft. Ez a minimum kifizetés.

Nagyon lelkesen vágtam bele, de volt, hogy hetekig nem jött kérdőív.

Mostanában jön heti 2-3, de már nagyon unom.

Átverésnek érzem sokszor, már válaszoltál kismillió kérdésre, elment vele egy csomó időd, azt hiszed, lassan vége is a kérdőívnek, mire kiírja, hogy bocsi, nem felelsz meg a kritériumoknak.

Meg eléggé alálövik a becsült időt, mindig több. Pedig émn aztán gyorsan olvasok, és nem szrakodok, de ha 8 percet írnak, az lesz 20 is.

Újabban vannak elég hosszú, 30 perc felettiek is, azaz nyugodtan számolhatsz egy órával. A fordítás gagyi, érthetetlen. Persze ezekért jár a több pénz, de úgysem fogsz mindre megfelelni, és nem is tudod kibekkelni hazugsággal sem.

Eleinte mindig azt kérdezik, hány éves vagy, és az ország melyik részén élsz. Itt sokszor az jön, hogy köszönik, de már elég választ kaptak ebből a csoportból.

2019. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
adunkavelemenyere.hu - kb 5000-ért összejön emag utalvány évente
2019. okt. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát a mobrog nem az :-D Abból él, hogy Téged s Minket lehúz, átver. Csalók! Hazug banda. 10 felmérésből 1-2 -őt írnak jóvá. Nem kommunikálnak, 6 hónap alatt nem tudnak válaszolni a levelekre. ÁTVERÉS! magasfokon! JTN sokkal jobb.
2022. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Sziasztok az Attapoll nevű app megbizható,és könnyen szerezhetsz benne pénzt

A aqezd kódot használva, pedig

rengeteg előnyre tehettek szert.

Szívesen:)

2023. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is az aqezd kódot használtam Attapollon belül s meglepően megtudja szedni magát az ember belőle, én ajánlom mindenkinek😊
2023. júl. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!