Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem létezik olyan munkahely...

Nem létezik olyan munkahely ahol nincs valami gikszer?

Figyelt kérdés

Lehet hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen, másnak mi a tapasztalta.


első munkahelyemen egy hétig bírtam annyira ember alatti volt a munka.


másodiknál kirúgtak, mert pályakezdőként nem volt semmi tapasztalatom.


harmadiknál a műszakvezető egy utálatos görény ember volt


negyediknél totál szabálytalanul dolgoztatták az embert


ötödik egy pénzmosoda volt a fizetés amit adtak az is lófütty


Volt másnak is ilyen szerencsétlenségsorozata, vagy csak én vagyok peches?


2019. okt. 13. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
alkalmazottként? Nincs...
2019. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan gixerek vannak, amikkel tudni kell együtt élni, lévén a munkavállaló sem tökéletes. Illetve te is követsz el olyasmit, ami felett szemethunynak.

Ez egy oda-vissza működő játék.

Sok helyen kapsz annyi szabadságot, hogy megéri cserébe eltűrni ezt-azt, de munkaidőben intézheted a privát dolgaidat, sőt, van, ahol ezt céges kocsival teheted.


Nem mondom, hogy álomvilág a munka világa, de a leírásodból - ahol épp a munkáltatókat próbálod befeketíteni - nekem épp az jön le, hogy inkább veled van a baj.


Első hely: mi az az "ember alatti2 munka? Nem tudtad előre, mit kell csinálni?


2: ezt el ne hidd, nem azért rúgtak ki, mert pályakezdő vagy. Ha ez lett volna az igazi indok, fel sem vettek volna, hisz az interjúnál/szerződéskötésnél ezt tudniuk kellett. Nem feleltél meg, és nem akartak tovább problémázni veled.


3: a főnök sok helyen egy görény lesz, ez egy ilyen játék.


4: szabálytalan munkaidő kb mindenhol van, még az állami hivatalnokoknál és a bankoknál is. Sőt, ezeknél van csak igazán.


5: fizetés nem volt előre letisztázva? gondolom de. ha tudtad, hogy kevés, miért vállaltad el?

2019. okt. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. gyártósor, életem első munkahelye volt, fogalmam nem volt milyen.


2. protekcióval kerültem oda, olyan ember szavára akinek nem akartak nemet mondani. de nyilván semmi szűkségük nem volt rám, és csak az első adandó alkalmat várták hogy megszabaduljanak tőle.


5. de, de akkor éppen az jött szembe

2019. okt. 13. 22:14
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, ennyire nem rossz a helyzet. De kell kompromisszumokat kötni.
2019. okt. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A második munkahely lett volna jó, nem rúgtak volna ki ha megálltad volna a helyed. Nem azzal volt baj hogy pályakezdő vagy, hanem azzal hogy valószínűleg fejlődésképtelen voltál.

A többi melóhely tényleg gáz.

De ezzel sokan vannak így. Válogatunk, összehasonlítunk, de ha akad egy jó hely, ott azért igyekszünk nem eljátszani a lapjainkat.

2019. okt. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

" Nem azzal volt baj hogy pályakezdő vagy, hanem azzal hogy valószínűleg fejlődésképtelen voltál."


és erre két hét alatt jöttek rá? Mellesleg olyan mondhatni alapnak számító dolgot is meg tudtam csinálni, ami mellett a másik pályakezdő srác csak tátotta a száját hogy mi van. De fentebb már leírtam hogy miért küldhettek el onnan.

2019. okt. 14. 08:25
 7/8 A kérdező kommentje:
Az első két helyet leszámítva mindtől én jöttem el, és amíg ott voltam sosem érte panasz a munkámat.
2019. okt. 14. 08:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Sok van
2019. okt. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!