Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki nyert már...

Quatermain kérdése:

Van itt olyan, aki nyert már valami értékes tárgyat, akár autót vagy pénzt valamilyen promóciós játékkal vagy csak kamu, hogy vedd 100 db számra az adott terméket / az ott dolgozók hozzátartozói, barátai nyernek vele csak?

Figyelt kérdés

Vannak ezek a csoki csomagolások bennük a kóddal, de lehet valamilyen kekesz vagy más édesipari termék, de akár üdítőskupak. Nyerj naponta 1 milliót, 100 ezret, 35 ezret, nyerj ájfont, s10-et, sonyt, JBL-t, kocsit, bármit.

Arra vagyok kíváncsi, hogy ezekkel tényleg nyer is valaki vagy csak..



2019. okt. 19. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy tükörreflexes digitális canon fényképezőgépet nyertem (200 ezerért eladtam a jófogáson).
2019. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 belapus ***** válasza:
100%
Két PC játékot nyertem egy Coca-Cola játékon.
2019. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kanapèt
2020. jan. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!