Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Otp-s sms szerint a facebook...

Otp-s sms szerint a facebook 6800Ftal terhelte VOLNA a számlámat, váratlanul jött, ötletek? Többi lennt?

Figyelt kérdés

Az sms azt írta hogy a facebook a paypalomon keresztül terhelte volna a bankkártyámat,(de nem volt penz a kartyamon szerencsére)utánnanéztem otpdirekten, paypalon, facebookon is a tranzakcióknak, előfizetéseknek, de nem találtam semmit, főleg, hogy sikertelen volt a kártyaterhelés

Nem akarom, hogy máskor 6800Ftot vonjon le tőlem a facebook váratlanul

Ötletek a megelőzés érdekében?

A válaszokat előre is köszönöm! :)

Ez állt az smsben

[link]



2019. okt. 27. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy valaki a hirdetéskezelődhöz hozzáfér és ő próbált valami kampányt indítani. Nem egyedi eset.
2019. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Változtass mindenhol jelszót (főleg facebookon) és lehetőleg ne valami szokásosra.

Én egy hasonló miatt kezdtem el jelszómanagert használni (reklám helye: Enpass), aztán lehet próbálkozni a 20-30 karakteres, kis-nagybetűs, számokat tartalmazó jelszavak feltörésével :D

Ezen kívül nem tudom, hogy te hogy csinálod, de nekem paypalon is egy virtuális bankkártya van megadva, amin általában nincs pénz (bár a sikertelen terhelés miatt, neked is hasonló lehet).

2019. okt. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!