Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online rendelés.1 honap utan...

Online rendelés.1 honap utan kerheti a webshop hogy az o hibajabol nem fizetett csomagot most vizessem ki?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy csomagot amire nem kertek penzt atvetelkor, es most 1 honap utan koteleznek az atvett csomag teritesere. Jogosan keri a webshop?

2019. okt. 30. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, jogos! Mivel nem szóltál és jelezted feléjük a hibát.


Ez nem más mint lopás!

2019. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen! Valószínűleg kaptál ímélben visszaigazolást a rendelésről, amiben benne volt az összeg is. Az hogy figyelmetlenségből ingyen kaptad nem mentesít a fizetés alól!!!
2019. okt. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Nem is értem miért kérdezed meg. Átvettél valamit amit rendeltél és nem fizettél érte. Ha ezek után nem fizeted ki, akkor simán feljelenthet a webshop - teljesen jogosan.
2019. okt. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Ezért kérjük be előbb a pénzt, az ilyen suttyók miatt
2019. okt. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nos a rendeles utan rogton hivtam oket h elkurtam es bankkartyaval szeretnek fizetni mert nem tudok utazni a csomagert, es az elado kozolte velem hogy fizetve lett en mondtam h mar pedig nem lett, erre o hogy mar fel is adta es fizetve lett. En annyiban hagytam gondoltam ez van en nem fogok erolkodni masert. Ez egy honapja tortent. Nyilvan fizetni fogom, de egy ilyen hibat mar csak elvbol is le kellene nyelni, ha en vasarolok 1 liter tejet es ott hagyom a szallagon es vissza megyek nincs ott senki nem fog masik tejet adni nekem.
2019. okt. 31. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!