Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Új munkahelynél az előző...

Új munkahelynél az előző kilépő dokumentumok fontosak?

Figyelt kérdés

Sajnos az előző munkahelyemen a próbaidő alatt kirúgott a munkáltatóm ami benne van a kilépési papírjaimba(munkáltatói felmondás). Felvettek egy új munkahelyre, de ahonnan kirúgtak munkahelyet nem írtam bele az önéletrajzomba, a rózsaszín kiskönyvben is látszódik, hogy pár hetet dolgoztam.

Az új munkahelyen az első napon amikor ezeket be kell vinni mit fognak gondolni, megtehetik, hogy nem írják alá velem a szerződést? Kicsit görcsbe rándult a gyomrom amikor ma olvastam, hogy kell a kilépő dokumentum.


2019. nov. 2. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem az idióták el se küldték, még személyes megkeresésre sem..

a kövi munkahelyemen kérték, de elmondtam, hogy nem kaptam meg

nem volt semmi balhé

2019. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt is mondhatod, hogy te jöttél el. Ha már felvettek nem fognak utánajárni.
2019. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Értem én csak ott van benne, hogy a munkáltató mondott fel és most félek egy picit, mert még nem rúgtak ki. Egyszer volt olyan, hogy lejárt a határozott időm és nem hosszabbítottak ami kb. a kirúgással egyezik meg.

Kicsit félek a dologtól, nem volt még sok munkahelyem és ez feltűnhet, hogy hazudtam interjún, hogy nem írtam bele ezt a pár hetet csak a szeptemberig tartó munkaviszonyt.

2019. nov. 2. 10:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Én felvételkor nem vittem be az előző munkahelyi papírokat és azóta sem kérik. El is felejtették már.
2019. nov. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!