Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha Avon tanácsadó vagyok...

Ha Avon tanácsadó vagyok hogyan működik a fizetés, mikor kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el avonozni, pontosabban még csak ismerkedem a dologgal. Ha rendelnek a vevők és megjön az árú akkor még aznap ki kell fizetnem vagy van néhány nap/hét haladék rá? Előre is köszönöm a válaszokat

2019. nov. 4. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Nyilván azonnal.
2019. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1-es, nem igazán avonoztál még, látszik.


Kérdező, megkapod az árut és onnantól 2 héten belül kell befizetni a termékek árát.

Épp ezért vevőnek addig nem adod oda a terméket, amíg nem fizetett. Nincs olyan, hogy jajj, holnapra kellene, a buliba, de csak jövő héten lesz pénzem...

Sokáig avonoztam, nem is most jöttem a falvédőről, de még én is megégettem magam néha, mert hittem ismerősöknek: megrendeltem, nem vette át, stb.

2019. nov. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

A megrendelt áru kifizetésére ( amennyiben a csekkes fizetési módot választod) 2 heted van.

Viszont érdemes tudnod, hogy ha csekkel szeretnél fizetni, a csekk ára kb. 300,- Ft.

Ehhez jön még a legolcsóbb szállítás ( Posta Pont 2 napos szállítás: 199,- Ft) és 3500,- Ft felett érdemes rendelned, különben lesz 400,- Ft kismegrendelői díj is.

Szóval úgy jössz ki a legjobban, ha 3500,- Ft felett rendelsz és két napos szállítással kéred Posta Pontra, postai utánvétellel. Ebben az esetben csak 199,- Ft költséged lesz.

Eleinte én is csak csekkel tudtam rendelni azután mindig félreraktam egy kis pénzt a rendelések hasznából a csomagra, így mindig meg tudom venni utánvéttel a rendelést.

A termékek árát nem illik ( szabad) előre elkérni a vásárlóktól.

Az a kockázat mindig megvan, hogy nem veszik át az árut, de....én megmondom őszintén, hogy aki ezt egyszer is ejátszotta, annak nem rendelek többet.

Olyan előfordul, hogy 1 hét csúszással fizettek, ezt alkalmanként lehet tolerálni, ha amúgy megbízható az illető, de ahogy alább is írzák, a terméket csak fizetéskor add oda a Vevődnek!

Remélem tudtam segíteni!:)

2019. nov. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!