Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyakran előfordul, hogy az...

Cingi75 kérdése:

Gyakran előfordul, hogy az Otto webáruház nem fizeti ki több tízezres visszaküldött termék árát?

Figyelt kérdés
2019. nov. 10. 03:59
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Biztos vagyok benne, hogy ha bizonyíthatóan visszaérkezett hozzájuk az áru, akkor vissza fogják fizetni.

Azért nem ártana, ha kicsit bővebben leírnád az esetet és hogy mi mikor történt (vásárlás, visszaküldés).

2019. nov. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Otto? Kizárt, hogy nem fizeti vissza.

Mikor küldted vissza, milyen címre és milyen csomagként? Nyomonkövetés szerint átvették?

2019. nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Átvették bizony, vissza is igazolták, és nem tegnap!
2019. nov. 11. 08:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy valami bőbeszédű, kérdező.

Na mindegy, így nem lehet segíteni, csak annyit tudok mondani, hogy 2 hosszú hétvége is volt nemrég - lehet, hogy emiatt csúszik a dolog.


Egyébként próbáltad már az ügyfélszolgálatukat felhívni, hogy hol tart az ügyed?

2019. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4/4 köszönöm, hogy válaszoltál.Igen, beszéltem.1200000 udvarias levelet írtam nekik.Azt mondják(írják) állandóan, hogy "majd jövő héten, elnézést és köszönjük a türelmét",vagy "elküldtük, de visszajött" majd "a pénzügyi osztály intézi,köszönjük a türelmét"sorolhatnám.Ez így megy október 22.óta.Ha utalvány azonosítót kérek,vagy nem hallják, vagy 50 kérés után:"a Posta nem küldte el"...Otto..
2019. nov. 13. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!