Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mikor fognak rájönni a munkaad...

Mikor fognak rájönni a munkaadók hogy a napi 12-14 órás munkaidő nem produktív, miért erőltetek még ma is nagyon ezeket a hosszúságú műszakokat?

Figyelt kérdés
Nem lehet produktívan végezni ennyi időn át szinte semmilyen munkát.
2019. nov. 10. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Hol erőltetik?

Én ezt nem tapasztalom.

Multi, egész országban, egész világon jelenlévő, én rendes heti 5 napot dolgozom, 8 órát.

Túlóra nincs.


Ismerek olyat, aki 12 órázik, de ő folyamatos műszakot tol: 3 napig 12 óra, utána 3 nap szabad. Szerintem nem egy rossz munkarend, csomó szabadidő.


Másik: túlóráznak, de heti 8 órát. Vagy szombaton, vagy elosztva, napi 10 vagy 12 óra, értelemszerűen 10 órásból 4 nap, 12 órásból 2 nap fér bele.

12-14 órás műszakot én sehol nem tudok, pedig mindenféle embert ismerek.

Esetleg építőiparban tudom elképzelni, de ott meg nincs igazi munkaidő, sötétedésig dolgoznak, sokszor bejelentés nélkül. Ezzel nem tudok mit kezdeni, aki hajlandó így elmenni dolgozni, az meg is érdemli.

2019. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
A gyakori ilyen beosztásban foglalkoztat? Válts! Mi is unjuk ám!
2019. nov. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Majd akkor, amikor nem fogja senki sem elvállalni az ilyen aljamunkákat.


Amíg melózol, addig minek sír a szád? Bármikor felállhatsz és kereshetsz másik munkahelyet...

2019. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pedig működik ez a rendszer, akkor meg minek változtatnának rajta.
2019. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdés hol kell ennyit dolgozni? Ha egy kis üzletben nem túl nagy forgalommal, akkor csak az unalom a gyilkos. Viszont a vendéglátásban megszokott a 12-14 óra munka.
2019. nov. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A Boschban például. 4 műszak: 2 nap 6:00-18:00, 2 nap szabadnap, 2 nap 18:00-6:00, 2 nap szabadnap.
2019. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!