Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha angliai oldalról szeretnék...

Ha angliai oldalról szeretnék rendelni, és csak forint alapú otp junior számlám van, mit kell tenni ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Természetesen az oldalon a font van feltüntetve.
2019. nov. 11. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Rendelj nyugodtan, a bank átváltja saját árfolyamán forintra a rendelés értékét, és úgy vonja le tőled.

Persze, ha online vásárlásra alkalmas a kártyád, csak akkor működik.

2019. nov. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmit nem kell tenned, a bank a saját árfolyamán átváltja. ha maestro kártyád van, akkor azt közvetlenül nem tudod használni külföldi vásárlásra. ebben az esetben a paypalt ajánlom, ahhoz a bankszámládat közvetlenül tudod kötni.
2019. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mastercardom van, viszont múltkor, kb 3 hete, szerettem volna rendelni magyar webshopból, de egy bizonyos biztonsági kódot nem kaptam meg, tehát még sem sikerült a tranzakció. Ez azt jelentené, hogy még sem alkalmas vásárlásra a kártya? A napokban azért lehet benézek a bankba.
2019. nov. 11. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
A biztonsági kód, ha a cvv/cvc-re gondolsz, az a kártya hátulján van, ahol aláírni is kell.
2019. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azzal volt a probléma, a kártya adatait sikerült begépelni. Legutolsó lépésként egy biztonsági kódot küldtek a telefonszámomra, amit nem kaptam meg, ezért nem sikerült a vásárlás. Bár nem tudom, hogy az angliai oldalnál van-e ilyesmi, azóta sehol sem próbáltam.
2019. nov. 11. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!