Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Zamnia - Freedom - hibrid...

Andsulc kérdése:

Zamnia - Freedom - hibrid bináris piramis játék?

Figyelt kérdés
Üdv emberek érdekelne hogy ki mit tud erről az új piramis játékról ami most fut ujjaban zamnia néven vagy Freedom express néven. Ugyan olyan kamu mint az eddigiek? Mert amit eddig látta és hallottam és utána kérdeztem könyvvizsgáló ismerősnél elég átbaszás szaga van?

2019. nov. 11. 18:49
 1/6 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne mert semmi infot nem találok arrol hogy az amit kínálnak a "részvényeseknek" az egyáltalán legális.e. mert elég érdekes amit árulnak részjegy néven.
2019. nov. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy????


bináris opciók eleve kerülendők.


piramis játék büntetendő, nem véletlenül.

Miért van még ember, aki 2019-ben bedől ezeknek????

2019. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Danarose válasza:

Üdv!

Első körben tisztázandó a piramis játék fogalma, mert sokan összekeverik a hálózatos kereskedelmet, értékesítést vele. Amennyiben egy rendszerben csak a pénz mozog ( fizess be x összeget & majd jön a nagy zsé, nah ez a piramisjáték, ami illegális, bünteti a törvény joggal!

Akkor beszélünk egy legális MLM rendszerről ( alap, hogy a cég legyen bejegyezve ), ha mögötte szolgáltatás, vagy termék, esetleg a kettő kombója van.

A Freedom Xpress Global egy cégcsoport, melynek fő ágazata a Zamnia nevü magyar webáruház mostmár közel 300000 termékfajtával. Mindezek mellett szerződött partnercégekkel is rendelkezik, így a ha valaki egyszer megvásárol egy belépő csomagot, akkor ezen cégek kedvezményeire, szolgáltatására is jogosulttá válik. Belépő csomag tartalmaz egy ú.n. Zamnia webáruház licens jogot, amivel jogosúltá válik a Zamniában levő összes termék promótálására, így ha az ő affiliet linkjén keresztűl történik a vásárlás, akkor a Freedom jutalékot fizet az eladott termék árréséből. Ez a kereseti forma hálózat építés nélkűl is elérhető. Persze ha valaki hálózatot is épít,& létrehoz egy webáruház láncolatot, amiért sokkal több jutalékra lesz jogusult.

Tehát összességében a Freedom Xpress Global MLM rendszerben a tagok által webáruház licent jogokat forgalmaz,amivel a Zamnia webáruházban levő termékekkel pénzt tudnak keresni a tagok ..a belépő csomag ára tartalmazza ezt a jogosultságot, ami egy egyszeri költség.

Tehát a cégnek semmi köze a piramis játékokhoz, mivel egy bejegyzett valós cég, szolgáltató & termékpartnerek vannak mögötte, illetve óriási termékskálával rendelkezik.

2020. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 carl badog ***** válasza:
Ugyanaz az ócska piramisjáték mint bármelyik. A Zamnia csak fedőtevékenység. A Lyonesst próbálják koppintani, Mint a bedőlt ScienNet, utódja az Inlernet, most a FreedomXpress. A séma ugyanaz: Befizetni-befizetni-befizetni. A szervezők egyik piramisból ugranak át egy másikba. Ajánlom a "Ponzifigyelő" oldalt bővebb részletekért.
2020. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én már több mint egy éve társultam,de egy percig sem bántam meg.Pedig az elején nagyon féltem,mivel be kellett egy összeget fizetnem.Azóta már a bevételemből nagyobb csomagokat is vettem és már az első négy hónapban elértem a kitűzött célt.Egyetlen online munkáért sem cserélném le és akik utánam társultak,ők is mind meg vannak elégedve. Legalább is még nem hallottam volna,hogy panaszkodnának.
2021. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
„Tehát a cégnek semmi köze a piramis játékokhoz, mivel egy bejegyzett valós cég…”, „Egyetlen online munkáért sem cserélném le és akik utánam társultak,ők is mind meg vannak elégedve.” Meséljetek még, kérlek! A tisztánlátá érdekében, a Zamnia webáruházat üzemeltető cég éves nettó árbevétele (ez nem a nyereség, hanem a teljes árbevétel, ami magában foglalja a termék beszerzési árát is) 58 584 000 Ft volt a COVID okán kijárási tilalommal, boltbezárásokkal megtámogatott, őket leszámítva minden webshopnak ugrásszerű fejlődést jelentő 2020-as, teljes üzleti évben. Ez a reményt vesztett, meggazdagodásra vágyakozó „befektetőknek” nagy szám, de a viszonyítás kedvéért írjuk ide, hogy ugyanebben az évben az eMAG-nak nettó 59 331 308 000 Ft forgalmat sikerült összehoznia. A beszervező marketingnél az eMAG-al, Amazonnal, Aliexpress-el példálóztak, azokhoz hasonlították magukat (azért a múlt idő, mert már a legfelsőbb „vezetők” sem ebbe szervezik a népet, hanem Bitcoin „befektetésbe”), a belépőket pedig egyenesen Jeff Bezos-hoz hasonlították. A "vezetőiket" (az lesz vezető, aki több embert tud elvakítani, több csomagot gyógyít rá arra, akire még tud, de a befizetések egy angliai székhelyszolgáltatóba bejegyzett céghez kerülnek) mindenféle drágakövekről nevezik el (zafír, rubint, smaragd, gyémánt, sőt kék gyémánt, továbbá magas életszínvonal látszatát keltő külsőségekkel látják el őket (pl.: BMW, de csak használatra). Itt érdemes megállni egy szusszanásra és visszatekinteni ezeknek a „vezetőknek” a múlt béli tevékenységére, ugyanis van még egy közös ismertető jegyük, évente, két évente váltogatják ezeket a „soha vissza nem térő lehetőségeket” mert valahogy mindegyik bedől. Árultak ők nemrég teljes meggyőződéssel, jutalékért, Onecoin néven olyan kriptonvalutát, amiről azóta kiderült, hogy a világ egyik legnagyobb átverése. Szóval a Freedom Xpress tényleg nem piramis, nevezzük inkább térbeli háromszögnek.
2021. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!