Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vásárolt már valaki bolf.hu-ról?

Vásárolt már valaki bolf.hu-ról?

Figyelt kérdés
Megbízható ruházati webshop? Nem gagyik a cuccok?
2019. nov. 13. 16:19
 1/5 anonim válasza:
Szia! Tudom már elég régi a kérdés de ha esetleg még mindig aktuális rendeltem onnan a páromnak egy férfi pulóvert csütörtöki napon és most kedden érkezett meg. Így elsőre én teljesen megvagyok elégedve az anyaggal is, tulajdonképpen úgy néz ki mint a képen. Remelem a mosást is bírni fogja. Én szivesen ajánlom ezt az oldalt!
2020. ápr. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Üdv.

Én már többször vásároltam náluk és mindig meg voltam elégedve.

A ruhák nem prémium de jó minőségűek, kb. mint az áruk.

És ami fontos nagyon pontosan és részletesen vannak megadva a méretek, azzal sem lesz gond.

Korrekt is, csak ajánlani tudom.

2021. máj. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csernák Mihály válasza:
Nem volt jó a méret amit küldtek, de a termék sem olyan volt mint a képen. Gagyi áru mind, ruppótlan piaci cuccok minőségi árakon. Úgy döntöttem nem kell. Ahogy volt visszaküldtem a csomagot. Soha nem adták vissza az árát annak ellenére, hogy vissza kell fizetniük. Arra hivatkoztak, hogy vissza ment hozzájuk az utalás, vagy várjam az újra utalást, de az sem jött meg. 16000 Ft mire behajtjàk a pénzt az ilyen webáruháztól.Nem én vagyok az egyetlen aki így járt velük. Másik gagyit küldenek helyette, de pénzt 5-10 ezer forintot nem adnak vissza. Jó márkájú holmikat lehet venni ugyanazért az árért vagy kevesebbért mint a bolf gagyijai. Nem ajánlom.
2022. jan. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
90%

Sziasztok! SENKI NE VÁSÁROLJON INNEN!!!

A párom vásárolt volna nekem kárácsonyra egy melegítőt Dec.7-én. A glami.hu irányította a Bolf honlapjára. Persze soha nem vásárolt előre fizetéssel, kivéve most sajnos.

Ráadásul be sem regisztrált a vásárláshoz.

Fizetéskor egy kínai nevenincs cégtől kapott visszaigazolást a sikeres fizetésről (NMOYKSFT.COM), dec 13-án kapott egy másik nevenincs cégtől egy levelet (service@customerservicesface.com) a tracking számmal.

Én vettem tegnap át a csomagot (nem tudtam mit rendelt), természetesen meg is vámoltak +1615 jó Magyar forint. Aztán jött a meglepetés, mikor bevittem és kérdeztem mit rendelt.... Küldtek egy ócska dobozban egy ócska 100Ft-os bizsu láncot!

Már csak az a kérdés, hova lehet menni ezzel, viszontlátjuke valaha azt a több mint 16ezret, amibe ez fájt!?

Erre van valakinek ötlete?

2022. jan. 18. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
90%
igen, nagyon jó fotokkal dolgoznak és vállalhatatlan gagyit árulnak... rosszabb mint a mekis fotó vs valóság... NE VEGYÉL SEMMIT TŐLÜK MERT MEGBÁNOD
2022. okt. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!