Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Extreme Digital rendelés már...

Extreme Digital rendelés már egy hete késik, milyen lépéseket tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Postapontra kért csomagról van szó, egy hete volt az ígért szállítási idő utolsó napja. Ilyenkor mi a teendő? Mikortól kérhetem vissza a termék árát a termék leszállítása mellett?

2019. nov. 15. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az már így felmerült benned, hogy őket kérdezd meg, mi a késés oka ahelyett, hogy itt hőbörögsz, ahol konkrét választ nem kapsz úgyse?
2019. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, nem válaszoltak. Ma meg úgyse fognak már a Black Friday miatt...
2019. nov. 15. 09:11
 3/5 anonim ***** válasza:

"Mikortól kérhetem vissza a termék árát a termék leszállítása mellett?"


Tessék???

Hogy leszállítják a terméket, Te meg visszakéred az árát? Vagy mit szeretnél? Elállni a vásárlástól?


MINDEN ÉVBEN november elején jelentkezik ez a probléma, hogy a posta MÉG NINCS FELKÉSZÜLVE a Black Friday -ra, meg a karácsony előtti őrületre (jellemzően csak nov végére, decemberben erősítenek be személyzettel) ráadásul idén már november elején elkezdte boldog-boldogtalan a Black friday-t, amikor még nincs is igaziből - nem csoda, ha se a kereskedők, se a Posta nem tudott erre időben felkészülni.


Szóval várj türelmesen.

Ha meg nincs szükséged a rendelésre, akkor mondd vissza (máshonnan sem fogod hamarabb megkapni, már csúcs van)

2019. nov. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Kérdeztem, nem válaszoltak. Ma meg úgyse fognak már a Black Friday miatt..."


Nem ma van az igazi Black Friday - az a hálaadás utáni péntek, azaz idén nov. 29:


[link]

2019. nov. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felemeled a telefont és megkérdezed őket. Vagy írsz egy emailt.


Ingyenebéd pedig nincs. Vagy terméket vagy pénzt kapsz. A kettőt együtt biztos nem.

2019. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!