Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek több pénzt?

Hogyan keressek több pénzt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves, tanár szakos egyetemista lány vagyok. 16 éves korom óra dolgozom, de mióta egyetemista vagyok (2 éve), azóta nehezen keresek pénzt. Általában reggeltől estig az egyetemen vagyok, de minden napra van szinte valamilyen alkalmi munkám. Ezek azonban alig fizetnek, és sokszor az éjszakába nyúlnak (pl.pultos munkák). Hosszú távú megoldást keresek, mivel nem akarom a párommal eltartatni magam.

Jogosítványom, autóm van, és németül felső fokon beszélek.


Köszönöm a tanácsokat!



2019. nov. 15. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Akkor máris el tudsz adni nyelvórákat akár skypon keresztül a pultos órabéred többszöröséért.


Tanár szakos vagy, akkor még jó gyakorlás/tapasztalatszerzés is lesz a későbbiekre az oktatás.


2 legyet egy ütéssel.

2019. nov. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tartok órákat, de nem sokan vannak :/+
2019. nov. 15. 20:22
 3/9 A kérdező kommentje:
Mielőtt valaki bármi rosszra gondolna: Nem luxusdolgokra meg a legújabb elektronikai cikkekre kell a pénzt. Albérletet kell fizetnem, illetve fenntartanom a kocsit (ami a munkához szükséges, éjjel nincs buszjárat rendesen). A párom jól keres, de szeretnénk félre is tenni pénzt. Még 4 év az egyetem legalább, addig nem ülhetek itthon, és kereshetek havi 50ezret (+ösztöndíj).
2019. nov. 15. 20:50
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
mint tudjuk a tanárok tanári hobbiját a családjuk finanszírozza. :) Ez sajnos így marad. Én gyorsan a németre építve elvégeznék valami gazdasági sulit és elkezdenék pénzért dolgozni.
2019. nov. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2 akkor már csak egy kis marketinget kellene tanulni, hogy többen legyenek a tanulni vágyó diákok.


Mo lakosságának több mint fele nem beszél nyelvet, szóval piacod az van bőven... érdemes szűrni, részpiacra rámenni. Érettségi felkészítés, nyelvvizsga felkészítés, állásinterjúra való felkészítés, stb.

2019. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%
Rosszlányokra keress rá a neten.
2019. nov. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
#6 majd ha a te lányod is ott fog kikötni, akkor büszke lehetsz rá.
2019. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Én nem azért választottam a tanárit, mert hülye vagyok. Anno nagyon magas érettségi pontokkal vettek fel, részben ezt a külföldi tanulmányaimnak is köszönhettem.

Természetesen nem középiskolai tanár szeretnék lenni, jelenleg is több kutatásban veszek részt. A diploma után mindenképpen megyek doktori képzésre, és a tudományos életben szeretnék elhelyezkedni, az egyetemen tanítani.

Tehát nekem nem a távoli jövőképemmel van gond. Arra keresek megoldást, hogy az egyetem alatt mit tudok kezdeni magammal. Szeretek dolgozni és jó munkaerőnek is tartom magam, de azt sem szeretném, hogy annyira túlterheljem magam, hogy kórházba kerüljek (mint tavaly tavasszal).

2019. nov. 16. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Chaturbate
2019. nov. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!