Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már illóolajat...

Valaki rendelt már illóolajat Ebay -ről vagy Alli -ról?

Figyelt kérdés
Szeretnék párat rendelni de nem tudom hogy megbízhatóak e.Ételhez lehet adni ezeket az olajokat?

2019. nov. 17. 01:06
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Illóolajat ételbe? Bolond vagy?
2019. nov. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Van olyan illóolaj, ami belsőleg hat pl. Doterra nézzetek utána
2019. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

3!


Valóban. De az illóolajok 99%-a nem belsőleg hat. Ami igen, azt eleve úgy adjak el, higy belsőleg is használható.

2019. nov. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, a doterra olyajok 99%-a ilysn is.

Az ebayes valószínűleg nem, én csak erre a hüledezésre írtam a két válaszolónak, hogy nem ártana egy kicsit utána nézni ennek a témában, mielőtt leh.lyéznek mást

2019. nov. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

5!


Az enyém az első válasz. A kerdezo féltett egy kérdést. Illóolaj. E emmit nem írt róla. Egy ilyen kérdésre a nem, nem lehet bele tenni az ételbe a jó válasz.

2019. nov. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem tudod miről van szó, akkor írd úgy. Nem az illóolajjal van a baj, hogy ehető-e vagy sem, hanem hogy ebayről rendelt. Onnan semmit nem szabad megenni, még akkor sem, ha az van ráírva, hogy ehető. Honnan tudhatnád, hogy az van-e benne
2019. nov. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem én sem. Pedig még csak durva se volt a válaszom. Igencsak komoly egészségügyi problémákat okozhat, ha valaki illóolajat fogyaszt. Amuyg se értem, mit akarna az ételbe rakni. Levendula olajat? Árra ott a szárított levendula. Rózsaolaj? Ott a rózsavíz. Narancs olaj? Reszelt narancshéj. Vagy mi az, ami szerinte passzolna bármi ételbe?
2019. nov. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Leltem olyat is amit lehet
2019. nov. 17. 19:53
 9/9 A kérdező kommentje:
3-8 csepp kell egy 1dl tejbe példaként úgy irja.
2019. nov. 17. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!