Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen "részmunkaidős" munkát...

Milyen "részmunkaidős" munkát tudnék vállalni a jelenlegi mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőre szeretnék továbbtanulni egyetemen, gazdasági szakon. Elvégeztem érettségi után egy OKJ-t, viszont nem tudtam vele elhelyezkedni, kb. semmit sem érek vele, csak az időmet pazaroltam.

Pár hónapja elkezdtem dolgozni egy munkahelyen, betanított munkáról van szó. Amíg nem megyek tanulni, mindenképp szerettem volna valamennyi pénzt összegyűjteni, hogy mikor majd kell, akkor legyen mihez hozzányúlnom, meg úgy alapból szeretem, ha van.

Jelenleg nettó ~ 200 ezret rakok el havonta, ami ezen felül van abból fizetem a számlák egy részét, saját dolgaimra költök stb. (Ez talán túlzás, igazából nem nagyon költök magamra/felesleges dolgokra és ahol csak lehet spórolok) tehát próbálok valamilyen szinten segíteni az otthoni kiadásokban (Testvéremmel és anyámmal lakok egy lakásban).

Lehet gáz, hogy ennyi idősen még nem külön élek, de az albérletet pénzkidobásnak tartom, úgysincs kapcsolatom, mostanában nem is tervezek mert az is csak a több kiadás.

Nem tartom kevésnek a jelenlegi fizetésem (főleg, hogy vidékről van szó), de jó lenne mellette valamit még csinálni, mondjuk a hétvégéken.


Tudtok valami tippet adni, hogy milyen munkákat tudnék vállalni a jelenlegi mellett? Jelenleg heti 40 órában dolgozom, de néha egész héten túlórázok. Igazából a legjobb valami olyan lenne ahol elég rugalmasan kezelik a dolgokat.

21/F



2019. nov. 17. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

"Jövőre szeretnék továbbtanulni egyetemen, gazdasági szakon.

...Jelenleg heti 40 órában dolgozom, de néha egész héten túlórázok."


Akkor miért akarsz még emellé munkát vállalni - ez bőven elég.

Tudod, mit csinálj? TANULJ!! Készülj a felvételire, hogy később aztán még jobb munkád legyen.


"Elvégeztem érettségi után egy OKJ-t, viszont nem tudtam vele elhelyezkedni, kb. semmit sem érek vele, csak az időmet pazaroltam.

...Jelenleg nettó ~ 200 ezret rakok el havonta, "


Ez elég tisztességes összeg ahhoz képest, hogy sokan nem modhatják el a mai világban - főleg nem 21 évesen! - hogy ennyi pénzt félre tudnának tenni.

Szóval értem én, hogy tetszik, hogy pénzt keresel, de inkább a munka mellett a felvételire koncentrálj.

2019. nov. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!