Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van rá esély hogy nem hozzák...

Van rá esély hogy nem hozzák ki a megrendelésem?

Figyelt kérdés
Pénteken rendeltem online az Euronicsból és még a megrendelésem státusza az hogy Megrendelés befogadása. Ugyanakkor a webshopban a terméknél amit amit megrendeltem ott már azt írja hogy csak személyesen lehet megvenni. Semmi emailt, telefont vagy sms-t nem kaptam.

2019. nov. 17. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha pénteken rendelted akkor jó eséllyel nem dolgozták fel még a rendelésed. Ha holnap 16:00-ig nem történik változás, nem keresnek, akkor felhívhatod őket. Amikor leadtad a rendelést írták valahol biztos, hogy mennyi idő alatt dolgozzák fel.
2019. nov. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fel fogják dolgozni, csak ilyenkor ez több idő.

Ott is most volt a fekete péntek?

Amikor megrendelted, mit írt ki? Kiszállítható?


Amúgy én pénteken rendeltem edigitalból online, személyes átvétellel. Péntek este. És szombat reggel jött sms, hogy személyesen átvehető.

2019. nov. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mikor megrendeltem akkor még megrendelhető volt, most a kosárbarakás helyén az áll hogy CSAK ÜZLETÜNKBEN! Semmit nem kaptam sem emailben sem sms-ben és telefonon sem hívtak :(
2019. nov. 17. 19:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, kiszállítható volt, azthiszem 4-6 munkanapot írt
2019. nov. 17. 19:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen volt, de ez nem volt benne az akcióban.
2019. nov. 17. 19:57
 6/6 anonim ***** válasza:

"Semmit nem kaptam sem emailben sem sms-ben és telefonon sem hívtak :("


Valamit csak kaptál, ha a megrendelésed státusza: megrendelés befogadása.


Igen, nem hívtak telefonon és sms-t sem írtak, mert HÉTVÉGE VAN/VOLT!!

A webshopokban sem dolgoznak hétvégén és nem, a futárok sem szállítanak szombat-vasárnap.


Várj türelemmel, már most Black Friday-s "őrület" van, holott az igazi Black Friday csak nov. 29-én lesz. Mindenhol a sokszorosát teljesítik ilyenkor a megrendeléseknek - nincs idejük telefonozni, stb.

Holnap bemennek és elkezdik feldolgozni a megrendeléseket - aztán majd kiderül, visszaigazolják-e, van-e a termékből, tudnak-e szállítani?

2019. nov. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!