Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A következő gazdasági válság...

A következő gazdasági válság előre láthatóan mennyire lesz durva?

Figyelt kérdés
Van alternatíva a hatásának csökkentésére?
2019. nov. 18. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem látható előre, mert senki sem lát a jövőbe.

Az előzőt sem látták előre, vagyis aki látta, annak sem hittek. De nem is tudtak semmi konkrétumot mondani.

A következőnek meg, ha hinni lehetne a "szakértőknek", már rég tartania kéne, mert évek óta károgják, hog yitt van a küszöbön. Már 5 éve is ezt hangoztatták, hogy 1 éven belül beüt a válság.

2019. nov. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Abból gondolom, hogy ez most komolyabb, mert már Orbán is beszélt róla.*


*Nem, nem vagyok elvakult OV-fan, de ha már ilyen magasan pedzegetik a kérdést, akkor már valószínűleg lehet alapja az aggodalomnak.

2019. nov. 18. 18:07
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

"de ha már ilyen magasan pedzegetik a kérdést, "


Ilyen magasan??? :D Ne nevettess már...

Magyarország egy kis porszem a világgazdasághoz képest.

Amerika, Oroszország, Kína a meghatározó - na jó, meg itt Európában a németek, franciák, angolok.


Ja, és emlékszem rá, hogy 15 évvel ezelőtt a dollár "halálát" jósolták, kész, vége, nem lesz, akkor volt 200 ft egy dollár - most mennyi is? :D Igen, 300 körül jár... :D Ennyit a jóslatokról.

2019. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát, a próféta szóljon belőled! :D
2019. nov. 18. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:
Na várjál, én azt nem mondtam egy szóval sem, hogy nem lesz válság... Csak azt jeleztem, hogy senki sem tudja megjósolni (mint ahogy 1-es is írta), hogy mi lesz a jövőben?
2019. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hmm...ez igaz!


Na mindegy! Ne legyen!

2019. nov. 18. 20:33
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan durva válság nem valószínű, hogy lesz, mint a 2008-as, az tulajdonképpen egy bizalmi válság volt. Piaci korrekció lesz, hogy milyen mértékű és pontosan mikor, az sajnos nem lehet tudni.
2019. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. nov. 19. 06:34
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha meg lehetne határozni milyen lesz, el is lehetne kerülni...

A közgazdaságtan sok mindent tud a múltról, és hogy miért változott meg minden, és sok mindent tud a jelenről, de jósolni még mindig jó eséllyel olyan szinten tudnak, mint a meteorológusok.


Azt már nem kommentálnám, hogy ha O1G mondja akkor úgy lesz...

2019. nov. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!