Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az Emagos black friday napján...

Az Emagos black friday napján tényleg lehet jó áron termékeket vásárolni?

Figyelt kérdés
Nekem nem egy ismerősöm jelezte, hogy hiába volt betéve előre a kosarukba a kiszemelt termék tavaly. Rendelés leadáskor kiadta a rendszer nekik, hogy már csak teljes áron szerezhető be, vagy akinek sikerült a rendelést leadni később kaptak egy levelet, hogy már elfogyott a termék..
2019. nov. 18. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
nyilván lehet...az meg úgy nem teljesen fair, hogy előre berakják a kosárba...nem véletlenül nem jött össze.
2019. nov. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vásároltam tavaly fél áron :) igai, nem százezres termékeket, de vettem pl interaktív gyerekjátékot 14.000 helyett 6000ért.
2019. nov. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de maga az emag is írni szokta hogy rakja mindenki a kedvencek közé vagy a kosárba a kiszemelt terméket hogy ne maradjon le róla.
2019. nov. 18. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Csak a kedvencek közé. Azt külön mondják, hogy a kosarak tartalmát az akció előtt törlik, hogy "egyenlő" esélye legyen mindenkinek.

Amúgy meg ha elindítják, belépsz az oldalra és

2019. nov. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%

És kb 2 percen belül elfogynak a sztártermékek. Ráadásul, ha nyitás után sikerült a kosarába rakni, se biztos, hogy ki tudod fizetni.

Most nem is értem miért hozták előre, az igazi bf 29-én lesz.

Jah és bármit rendelsz, csakis utánvéttel, mert aki előre utalt sokszor heteket kellett várnia.

2019. nov. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már múlt héten Black Friday címszóval vásároltam jelentős akcióban, semmi probléma nem volt, beléptem a fiókomba, megkerestem a terméket, megrendeltem, kifizettem már pénteken visszaigazolták a mai szállítást
2019. nov. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!