Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miből lehet gyorsan pénzt...

Miből lehet gyorsan pénzt szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, dolgozzak (fix munkahelyem van jó ideje). Ma szerettem volna kölcsönt felvenni, 1,1 milliót erre mint kiderült 60 ezret vehetek fel mert anyum az én nevemre vett fel kölcsönt akkor amikor 17 voltam majd tavaly is amikor 19 voltam. Egyikről sem tudtam és egyiket sem fizette. Bent az irodán mondták hogy tehetek feljelentést de nyilván anyum ellen nem fogok. Viszont nekem 1 héten belül szükségem van legalább 900 ezer forintra. Engem már az sem érdekel ha nem legális módon. Mit tudok tenni?
2019. nov. 19. 11:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak így a semmiből elő lehetne teremteni ennyi pénzt, akkor senki nem dolgozna a gyárakban. Mondjuk számomra érthetetlen hogy melyik pénzintézet ad kölcsönt egy 17 éves korlátozott cselekvőképességű vélhetően kereset nélküli fiatalnak.
2019. nov. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Provident és ha igénybe veszed azt hogy házhoz megy az ügyintéző akkor tud sumákolni. Nekem ezt mondta a csaj az irodában. Szóval nem hiszem hogy ez az első ilyen eset.
2019. nov. 19. 11:24
 3/28 anonim ***** válasza:
Mire kell 1,1 millió?
2019. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Az autóm tönkrement és ezzel együtt a főbérlő szólt

hogy vissza kell költöznie a lakásba. Van 100ezerft-om jelenleg. Autó nélkül nem tudok munkába menni, fedél nélkül pedig nem lehetek nincs hová mennem. Kell legalább 900 ezer forint hogy rendbe tudjam tenni a dolgokat.

2019. nov. 19. 11:48
 5/28 anonim ***** válasza:
Anyád nem köthetett a nevedben szerződést, pláne nem 17 évesen, tegyél feljelentést anyád és a provident ellen is!
2019. nov. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Amúgy értem, hogy anyád ellen nem akarsz feljelentést tenni, de így amellett, hogy hitelt nem kapsz, a végrehajtó fog tiltatni a fizetésedből
2019. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Passzív KHR-es vagyok. Az az be lett fizetve csak sokkal később. Ha feljelentés akkor sem vagyok előrébb mert nekem 1 héten belül kell a pénz. Azon gondolkodom hogy felkeresem az az ügyintézőt aki ezt intézte ès ha szép ha nem, megfenyegetem. Mivel bűncselekményt követett el. Vagy odaadja az az 1 milliót vagy megy a börtönbe.
2019. nov. 19. 12:56
 8/28 anonim ***** válasza:
Ő meg ha nem ma jött le a falvédőről, akkor egyszerűen csak kiröhög.
2019. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

"Azon gondolkodom hogy felkeresem az az ügyintézőt aki ezt intézte ès ha szép ha nem, megfenyegetem. Mivel bűncselekményt követett el. Vagy odaadja az az 1 milliót vagy megy a börtönbe."


Arról nem is beszélve hogy ezzel már a zsarolás bűntényét is kimeríted.

2019. nov. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
cumi, ilyen a prolik élete...
2019. nov. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!