Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Táppénzből van letiltás?

Táppénzből van letiltás?

Figyelt kérdés
Közösen felvett hitel miatt a válás után a bírósád letiltott x összeget a volt férjem fizetéséből ami nekem lett átutalva, viszont munkahelyi baleset miatt most nagyon sokáig táppénzen van, az én főnököm szerint így is kellene kapnom valamennyit, ez valóban így van?
2019. nov. 20. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, így van.
2019. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Illetve inkább úgy írom, hogy táppénzből is van letiltás, tartásdíjra. Ha a bíróság asszonytartást ítélt meg, akkor tilthatnak.
2019. nov. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom a táppénzt nem a munkahelytől kapja, ez a 3. hónap hogy nem utaltak, hol kell ezt intézni?
2019. nov. 21. 10:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyen nem kifizetőhely, akkor valóban nem tőlük kapja. Amikor a cég leadja a táppénzigénylő lapot, akkor azon kell jelezni, ha van tartásdíjkötelezettség.
2019. nov. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!