Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ibamusic nevű oldal mennyire...

Ibamusic nevű oldal mennyire megbízható? Többi lent.

Figyelt kérdés
Már lassan 2 hónapja rendeltünk egy pulóvert amiről azóta sincs semmi. Írtunk nekik emailt de még mindig nem válaszoltak.Ilyenkor mit lehet tenni?

2019. nov. 21. 11:37
 1/7 anonim válasza:
Szia! Megérkezett azóta? Ha igen ,milyen minőségű?
2020. jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia.Neked azóta már megérkezett a pulcsi?én is így jártam nemrég ahogy te,1 pólót rendeltem,nekem sem küldték ki a rendelésem,de én írtam nekik sms-t 3x is.2x azt hazudták,hogy elküldték a csomagom,de valahogy sosem ért ide. Én a google-nak jelentettem az oldalukat,de sajnos még mindig fent van.Ez a szlovák "cég" tutira kamu!!
2021. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia.Több év telt el azóta de a pulcsi azóta sincs sehol. Bár már el is felejtettem ezt az egészet.
2021. márc. 7. 20:30
 4/7 anonim válasza:

Kellemes napot kívánok,


tavaly nem küldtünk megrendelést a covid-19 miatt, most 14 munkanapon belül küldünk megrendeléseket, néha késik korlátozások miatt, de mindent elküldünk

2021. márc. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Most se küldik a rendelést.. március 12 óta ott ülnek rajta.. Még megérteném, ha kínából küldenék.. de innen a szomszédból hetekig tartson.. Kamu üzlet, kamu termékekkel.. Elmehetnek a pi--ba..
2021. márc. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kellemes napot kívánok,


minden termék hivatalos a MERCH beszállítóktól, nincsenek másolt termékeink, a szállítás hosszabb, mert késünk a külföldi beszállítóktól is, jelenleg a corone miatt rossz a helyzet

2021. ápr. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én okt. 1.-én rendeltem 2 db pólót, ma megérkezett.
2022. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!