Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol tudom megreklamálni...

Hol tudom megreklamálni aliexpressen, ha nem kaptam meg a rendelt terméket?

Figyelt kérdés
Lejárt a szállítási határidő, ezt jeleztem is, erre most azt írja, h ha dec.24ig nem jön meg akkor vegyem fel a kapcsolatot vmi támogatói csoporttal. Az mi? És miért kell olyan sokat vátni, amikor elvileg 3 hete kellett volna megérkeznie? Írt az eladó akkor, hogy várjak még pár napot. 3napja írtam neki, de el sem olvassa.
2019. nov. 23. 21:13
 1/3 anonim válasza:
Az óperenciás tengeren túlon.
2019. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én már több száz rendelésen túlvagyok. Ha csak a becsült szállítási idő járt le, akkor no para várj türelemmel. Ha a 60 napos vevővédelem járt le, akkor pedig nyiss vitát és ne az eladónak írj... Azok tényleg csak annyit szoktak válaszolni, hogy várj még... Legtöbbször nem is tudnak angolul. Az eladó általában akkor kapja meg a termék árát mikor te visszaigazolod, hogy megérkezett... Addig az AliExpress kezében van, így a refund-ot is tőlük tudod kérni.


Egyébként a csomag holléte általában a magyar postánál bukik meg... Már most haldoklik a rendszer a karácsony "közeledtével" nem bírja a tempót. Az elmúlt néhány évben már ez megy.

2019. nov. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
"Open dispute" és ott kivalasztod az opciót. Lehet lejárt már a kérdés de hatha valakinek segít. Amugy 15 napig lehet csak reklamálni. Én eddig mindig visszakaptam a pénzt ha nem jött meg.
2020. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!