Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hatvankét éves lettem. Van...

Hatvankét éves lettem. Van esélyem még olyan helyet találni, ahol elfogadható fizetésem lehet még nyugdíjig?

Figyelt kérdés

Budapesti vagyok, nyomdaipari szakközépben éretségiztam, nyomdai technikus és tervezőszerkesztői végzettségem van. Szakmai gyakorlatom végig ekkörül van, reprodukciós fényképész voltam sokáig, majd szkenner oparátor, majd tördelőszerkesztő egy kiadóban.

Monotonitástűrő képességem rossz, de amit becsülettel el tudok látni, bármi lehet, nem ragaszkodom a szakmámhoz.


Neten próbálok egy ideje keresni, de rossz kulcsszavakkal próbálkozom. Pl. a munka időseknek eredménye idős emberek gondozása, ápolói munka.


2019. nov. 24. 07:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja lényeg lemaradt, de hát nekem álomvilág lenne a nettó 200 ezer, pedig barátaim jóval felette keresnek, de nem csak a diplomások. Sőt!
2019. nov. 24. 07:44
 2/3 anonim ***** válasza:
82%
Ha félre tudod tenni azt a mentalitást, hogy egy 62 éves ember idős, akkor persze. Nagyanyám 81 múlt és máig dolgozik könyvelőként, csak kevesebbet. Sokkal nagyobb a jövés-menés manapság, még 3 évig ha maradnál egy cégnél, akkor simán megéri téged felvenni, az egyetlen előnye egy fiatalnak veled szemben, az hogy kevesebb szabija van, de bármelyik 45 feletti ugyanabba a kategóriába esik, mint te, tapasztalati években meg igen kevesen versenyezhetnek veled a piacon. Keress simán nyomdai melókat és fogalmazz össze egy jó motivációs levelet.
2019. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%
40 évesen egy minimálbéres állást se találok már egy ideje, igaz nem Bp, hanem vidéki megyeszékhely.
2019. nov. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!