Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy budapesti...

Mennyit keres egy budapesti hajléktalan?

Figyelt kérdés

Azokra gondolok, akik a 4-6 villamoson kéregetnek. Van a félsánta ("segíítsenek, éhes vagyok)

A hamis prédikátor (alacsony őszes), meg a kutyás raszta.



2019. nov. 27. 19:44
 1/5 anonim válasza:
51%
2019. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem sokat, talán épp annyit, hogy ne haljanak éhen. A hamis prédikátort gyakran látom, sajnálom szegényt mert olyant mintha tényleg egy robot lenne és ugyanazt ismétli 24/7.
2019. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Az a hamis prédikátor egy gonosz törpe!!!, mar össze vesztem vele egyszer😑 mit kéne sajnálni rajta??? Ha arra képesek hogy estig járják,kéregessenek a villamosokon... elmehetnének dolgozni ;) munka van bőven
2019. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4-5 ezer ft/nap. Ez elmegy kajára, piára.
2019. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%

Ha óránként. Sál 10 ember ad nekik egy 100-ast, már akkor 8000-et megkeresnek 8 óra alatt.


Láttam olyan hajléktalant, aki a 4-6-on árulja a fedél nélkült, és amíg végig sétált a villamoson 2 megálló alatt, keresett egy ezrest, és az újságot sem kérte senki. O mondjuk 6000-es oraberen van

2019. nov. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!