Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Edenrend ajándékutalvány hol...

Edenrend ajándékutalvány hol használható? Dm, spar, cba, ikea, media markt, aldi, lidl, rossmanban elfogadják? Most kaptunk először ilyet és az elfogadóhely keresőt hiába néztem. Használhatatlan,5 mpenként lefagy.

Figyelt kérdés
2019. dec. 6. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Az élelmiszerboltokban, amiket felsoroltál ott biztos. COOP, TESCO, SPAR, LIDL, ALDI, CBA. A többiben nem vagyok biztos, de lehet.
2019. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lidlben nem, pár hónapja felmondták a szerződést az Edenreddel.


Amúgy szinte bárhol, ahol kártyával lehet fizetni. A múltkor NetPincérről rendeltem vele. Sparban, Ikeaban, Tescoban, DMben, patikában használtam már.

2019. dec. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár most, hogy újraolvasom, lehet, hogy te papír alapú utalványra gondolsz, arra nyilván nem érvényes a NetPincéres megjegyzésem. De a Lidl ben tutinem lehet használni.
2019. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen papíralapú. De sokat segítettél köszönöm :)
2019. dec. 6. 14:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Coopban szoktam elhasználni.
2019. dec. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!