Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten mikorra várható...

Budapesten mikorra várható hogy összeomlik a munkaerőpiac az elvándorlás meg az albérletlufi miatt?

Figyelt kérdés

A közszféra már kezd összeomlani, az éhbéres közalkalmazotti fizetésekért már senki nem akar dolgozi, ami érthető, hiszen ki akar 120 ezer forintból élni ott ahol 100 ezer egy albérleti szoba rezsivel?


Mentősöket pl. vidékről hoznak fel hogy ne omoljon össze az ellátás. Kórházakban teljes káosz van. Tanár nincs elég, mert ha nincs lakásod nyomorogni elég csak a tanári kezdő fizetés.


A lakáskiadók éhsége viszont csillapíthatatlan, egyre feljebb és feljebb mennek az árak.


Szerntem amikor 130-140 környékén lesz egy szoba rezsivel, összeomlik az egész munkaerőpiac.


Nem lesz eladó a boltban, a gyorsétteremeben pultos, a plázában takarító.


Káosz, pánik, anarchia. Erre számíthatunk.


2019. dec. 10. 18:17
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:

Az albérletlufit a nyugati turisták, Nyugatról hazaköltöző magyarok, informatikusok fűtik főleg.


Azért szopik a magyar kisember mert az angol tróger itt részegeskedik airbnbvel.

2019. dec. 10. 18:19
 2/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem várható
2019. dec. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
83%
Magától nem oldódik meg, tanulni kell és dolgozni, hogy megélj. Várhatod a csodát, de nem jön el. A félelemkeltést meg már meglovagolta a kormány, már nem hat úgy, mint sejted. Unjuk.
2019. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Az egyetemi tanársegéd szerinted nem tanult? Vagy az ápoló? Vagy a betegtologató?


Vagy akkor mindenkinek C++ programozónak kéne lennie?


Milyen elmebeteg módon gondolkodtok már?

2019. dec. 10. 18:46
 5/36 anonim ***** válasza:
93%
Életrevaló módon. Te hogy? Mert én nem fogok sírni azért, mert nem lesz munkám. Teszek ellene. Ha kell, akkor programozó leszek. Ilyen az élet, mióta világ a világ. Van , aki dolgozik, tanul és elér valamit és van, aki sír és szidja a rendszert, a szomszédot, az anyját, tök mindegy, csak ne kelljen meglátnia, hogy bizony javarészt ő maga tehet arról, ahol épp tart.
2019. dec. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

TEhát a betegtologató tehet róla hogy a nyugati turisták itt részegeskednek és felverik a lakhatási költségeet ellehetetlenítve az ő lakhatását?


Vagy akkor senki ne legyen betegtologató Bpn. Remek ötlet.Biztos rajongani fognak érte a betegek, majd kúszik a földön.

2019. dec. 10. 18:51
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem akar éhbérért betegtologató lenni, akkor ne legyen! Keressen más munkát! A külföldiek engem nem érdekelnek, magammal foglalkozom. Neked is ezt javaslom. Amennyi energiát puffogással töltesz, meg harciaskodással és gyűlölködéssel, már alapszinten menne a C++, még neked is!
2019. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Hogy tudtam hogy egy informatikus okoskodik megint...


Gondolkodj már,állítólag ti marha okosak vagytok.


Majd téged is fog zavarni a betegtologató hiánya ha oda kerülsz...


Nem igaz hogy nem látjátok hogy társadalomban élünk.

2019. dec. 10. 19:00
 9/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem ertem miert nem lehet ezt az embert letiltani, csak rontja az oldlalt
2019. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok programozó, de nem mondom, hogy soha nem is leszek, ha arra lesz szükség. Vannak a barátaim között. Mind nagyon rendes, szorgalmasan és sokat dolgozó emberek.
2019. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!