Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Forever Living Products...

Forever Living Products vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Novemberben léptem be a foreverhez,rendeltem akkor egy terméket,amit ki is fizettem akkor.

Azóta azzal a szöveggel keresnek meg,hogy nem látják a gépben a kifizetést.Lefényképeztem a számlát,hogy ki lett fizetve.Mégis azzal a címszóval keresnek,hogy bizonyítsam a kifizetést.Ki léptem ebből a cégből ,mert nem erre számítottam ,mégis keresnek


2019. dec. 13. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Hiba volt belépni!


Töredék áron bármit megkapsz normális boltokban is.

2019. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
A fanatikus híveiken kívül mindenki más menekül ezektől.
2019. dec. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt nem értem,hogy mindenhol istenítik őket ,nem hiszem el,hogy nincs neki legalább egy negatív dolog,amit írnának róla
2019. dec. 13. 19:17
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

"Azt nem értem,hogy mindenhol istenítik őket"


Szerintem csak rossz forrásokat találtál. De amúgy a legtöbb ember tisztába van vele hogy ez is egy kókler mlm rendszer a sok közül.

2019. dec. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

4-es hsz-nál a lényeg. :-)


Olvass MLM-kritikus fórumokat! Na ott aztán leszedik róla még a keresztvizet is. :-D

2019. dec. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Na akkor utána olvasok

Eddig így kerestem rá,hogy Forever Living vélemények.Mindenki istenítette

2019. dec. 13. 20:06
 7/12 A kérdező kommentje:
Behujített a csaj aki ajánlotta,hogy fizessek 26ezer ft minimumot és akkor kapok xy mennyiségu pontot.Kifizettem aztán sehol nem látszódik a pontom meg a kifizetésem.Ugyhogy kiakarok szállni erre a fentebb írtak történtek,hogy hívogatnak.
2019. dec. 13. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem konkrétan az FLP-vel van a baj, hanem úgy en bloc azzal az üzleti modellel amit ők is alkalmaznak, és annak a módszereivel.
2019. dec. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%

# 6/

Hát persze, mert a szponzorok folyamatosan nyomasztják a szerencsétlen új belépőket, hogy minden lehetséges helyen promotálják a termékeket!


Az Index fórumon van egy MLM topik - ugyan nem kifejezetten az FLP-ről szól, de ott aztán olvashatsz erősen kritikus véleményeket is.

2019. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9es válaszoló,át tudnád nekem küldeni azt az Index oldalas forever véleményeket ??
2019. dec. 13. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!