Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy nőnek 160 ezer forint...

Egy nőnek 160 ezer forint fizetés?

Figyelt kérdés

Szeretem a munkám, viszont csak ennyit keresek. Sokszor azt érzem önzőség, hogy nem váltok valami rosszabbra, például elmegyek eladónak egy szupermarketbe, de egyszerűen nem szeretnék azért, mert tudom, hogy ez család centrikus és a hétvégém legalább szabad.

Töröm a fejem, mivel lehetne még ezt a kis pénzt kiegészíteni, de sajnos még nem jöttem rá.


Szerintetek a mai világban luxus megengedni magadnak, hogy ennyit keresel és ez a közel jövőben se nagyon fog változni?...



Óvónő vagyok egyébként.



2019. dec. 15. 11:30
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
A pontosság kedvéért tegyük hozzá, hogy nettó összegről beszélünk. Úgy tűnik, a pedagógusokat nagyon nem szereti a jelenlegi vezetés. A közeljövő nem túl fényes, nem hallottam, hogy béremelésre lehetne számítani. Ha a pályán akarsz maradni, lehet próbálkozni magánóvodával. Ha az nem járható út, akkor csak másik munkával tudsz több pénzt keresni.
2019. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Munka esetèn kèt fő kèrdès van. 1, Jòl èrzed nap mint nap a munkahelyen? 2, Elèg az a pènz, hogy az àltalad kènyelmesnek ìtèlt szìnvonalon megèlj? Ha bàrmelyikre nem a vàlasz akkor vàltani kell.
2019. dec. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
munka utáni másodállás (vagy inkább vállalkozás)
2019. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a kérdés szempontjából miért fontos kiemelni, hogy nő vagy.

Ha ennyi pénzből fent tudod tartani azt az életszínvonalat, amit élni szeretnél és a kompenzáción kívül mással sincs problémád, akkor nyilván szükségtelen váltani.

2019. dec. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy nőnek?😲🤔 Hihetetlen!!😯
2019. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. dec. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!