Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék gyorsan pénzt...

Hogyan tudnék gyorsan pénzt szerezni egy képzésre?

Figyelt kérdés
Mivel munkanélküli vagyok és ki akarok törni. Szombaton indul biztonsági ör képzés csak drága. Hogyan lehetne gyorsan pénzt csinálni? Fáj már a fejem, annyit gondolkodtam.

#pénz #képzésre
2019. dec. 15. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Addig is van jó pár nap - elmehetsz alkalmi munkára. Nem tudom, mennyi a biztiőr tanfolyam, de 5 nap alatt 50 ezret össze tudnál szedni. jó, persze dolgozni kellene érte:-) vásárokba eladó, építőipari munkák, stb.
2019. dec. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Nyakasparasztgazda ***** válasza:
100%
Minden másra ott a Cofidis....
2019. dec. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Munkanélküliként mennyit látsz most azokból a tanfolyamokból, ahol neked fizetnének, hogy elvégezd?
2019. dec. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
2-es, 100 ezret egy munkanélkülinek bármiféle fedezet nélkül? Úgy, hogy előreláthatólag még jó pár hónapig nem is tudja visszafizetni (képzés)? Aligha hiszem, hogy ilyenbe belemennének...
2019. dec. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as munkaügyi központ tanfolyamokra gondolsz? Próbálkoztam ott már, ott is volt biztonsági ör képzés. Ingyenes lett volna, de nagyon sok ember jött a tanfolyam felvételijére. És engem nem vettek fel. Csak 16-nak volt hely.
2019. dec. 15. 19:46
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nyilvánvaló. Ott kell kicsit lógni rajtuk, hogy beférj valamelyik következőbe.
2019. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!