Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki megtudná nekem fogalmaz...

Valaki megtudná nekem fogalmazni röviden, hogy mit jelent a : feladatorientált időbeosztás?

Figyelt kérdés
2019. dec. 16. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a ráfordított időt a tevékenység jellege határozza meg.
2019. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Álláshirdetésnél? Addig dologzol, amíg az adott feladatot nem végezted el.
2019. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen túlórát, vagyis ki nem szarja le, hogy 3 ember feladatát kell ellátnod és lejárt a munkaidőd
2019. dec. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor és addig dolgozol, amíg van munka. Tehát berendelhetnek korábbra, tovább kell dolgozni. Ezt nem biztos, hogy előre tudni lehet, hogy mikor hogy van, így nem nagyon tervezhetsz magadnak programot.

Viszont szerintem nem jelent feltétlenül virágnyelven ingyenmunkát, túlórában, de esetleges túlmunka simán benne van. Az az, ami most jó sokra bővített a Fidesz, és benne van, hogy elég csak harmadik év utolsó napján kifizetni a túlmunka bérét. Mellesleg a Fidesz a túlóra és műszakpótlék kötelező mértékét is csökkentette, na de nem ez volt a kérdésed, de nem árt, ha tudod.

2019. dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!