Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Villanyszámlával mit lehet tenni?

Villanyszámlával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és öcsémmel és az anyummal most költöztünk albérletbe. A tulajjal kötött megállapodás szerint mi havonta x összeget fizetünk neki. Ez az x összeg valójában nem a lakbér, hanem az előző bérlő elmaradt villany számlatartozása lenne, amit mi részletekben fizettünk volna ki. A tulaj nem tudta elintézni a részletfietést és nagyon nem is érdekli az egész, hiszen Németországba költözik. Végül kaptunk egy maghatalmazást tőle, hogy intézkedjünk. Kiküldtek nekünk egy közel fél milliós számlát.Mi ezt egyben nem tudjuk kifizetni,viszont a tulaj elmondása szerint ,neki nem engedték a résletfizetést.MIlehet a megoldás?Teljesen tanácstalan vagyok,és január 10ig van időnk mindezt megoldani.Tanácsok??

2019. dec. 16. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
ti a tulajjal részletfizetésben egyeztetek meg. az, hogy a tulajnak nem engedi meg a vímű a részletfizetést, ahhoz nektek semmi közötök, főleg ha be se vagytok jelentve (akkor úgy tudom ti el se járhattok ebben az ügyben). persze ha be vagytok jelentve, akkor más a helyzet
2019. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
Másik albérletet keresni és elköltözni jan 10 előtt.
2019. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Ha nem tudjátok kifizetni egyben, akkor nem nagyon tudtok mit tenni.
2019. dec. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Semmi közötök hozzá, keressetek másik albérletet, a tulaj meg intézze el a szarját!
2019. dec. 17. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
A tulaj arra költi a lakbért, amire akarja, neked ehhez semmi közöd. A te feladatod, hogy vedd ki a kezedet a biliből és mossad meg, mielőtt a szádba veszed!
2019. dec. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Edesapam halala utan kitett a mamam a hazbol a mamam.Ha elveszitjuk ezt az albit, utcara kerulunk.Kemenyen megdolgoztam erte...
2019. dec. 17. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Melyik város?
2019. dec. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy alfoldi falu, Hajos.Nem hinnem hogy ismeres
2019. dec. 20. 20:38
 9/9 A kérdező kommentje:
D*
2019. dec. 20. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!