Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress vagy ebay? Többi lent

Aliexpress vagy ebay? Többi lent

Figyelt kérdés
100 ezer forint feletti csomag + 20 ezer szállítás ez lesz több is adók miatt vagy ez akkor 120 ezer? alin kicsivel olcsóbb viszont ott nincs paypal megéri onnan rendelni? köszi a válaszokat

2019. dec. 17. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Drága buli lesz. Áfát fixen kell fizetned, ami +27% és ezen felül, ha olyan dolgot veszel rájöhet még vám, de az nem szokott 1-3%-nál több lenni. Erre jön még egy kezelési költség, posta esetén az 3500 forint, de van futár szolgálat,(dhl stb.) ami általában többet kér 6000 forint körül.


Ezt azzal tudod kivédeni, ha találsz olyan eladót, aki EU-s raktárból küldi.

2019. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A számolás lemaradt, de ha nem EU-s raktárból küldik, akkor nagyjából 160000 lesz a vége, mivel a szállítás is beleszámít az áfa+vám számításba. Én átlagos 2%-os vámmal számoltam, de igazából nem nagy különbség.


120000x1.29=154800

+3500=158300

2019. dec. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit akarsz venni? Vannak az ebaynél és az alinál sokkal jobb lehetőségek
2019. dec. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Azt honnan tudom meg, hogy van e EU-s készletük?? Alapvetően ugye azt írja, hogy Kínából jönne.
2019. dec. 19. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!