Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Webcam modellek, Chaturbate...

Webcam modellek, Chaturbate használók, ti hogy oldjátok meg a kifizetést?

Figyelt kérdés

Valaki tudna nekem segíteni lépésről lépésre? Most ott tartok, hogy Chaturbate-n kiakarom tölteni a "Payment Information Form"-ot. A Paxumot választottam, mint kifizetési formát. Viszont itt akadtam el.

Ténylegesen évi 50$ a díja, hogy használhassam? Illetve, ha oda átküldtem a tokenjeimet (dollárban, euróban, bármibe átkonvertálva) akkor már rendesen utalhatom is át a bankszámlámra forintba?

Jó lenne valakivel kapcsolatban maradni, aki webkamera modell, hogy segítséget kérhessek mert kicsit el vagyok veszve.



#modell #webkamera #Chaturbate #token átutalás #Chaturbate kifizetés
2019. dec. 18. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs wire transfer? Amerikai számlaszámra?
2019. dec. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tesóm is interneten, Amerikából kapja a pénzét. Ha gondolod, írj. Neki megoldottam úgy, hogy középárfolyamon válthasson forintra.
2019. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A Wire-t felajánlja, de azt (kevésbé, a többit se nagyon) ismerem.

Annyit ír a Chaturbate, hogy ott 40$ a processing fee. Gondolom akkor itt is kell lennie éves díjnak ezenfelül, amit elég soknak érzek. Vagy tévedek?

2019. dec. 18. 18:44
 4/15 anonim ***** válasza:
Van direct deposit, ha arra rá mész, mit kér? Routing number (ACH/ABA) és wire transfer/account number?
2019. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Webkamera modell, milyen szét szinonima a k_urvára. :D
2019. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10%
Chaturbate :D Hát beszarok mik vannak. Micsoda nyomor!
2019. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4-es válaszoló:

ACH Account Number-t és ACH Routing Number-t kér csak. Meg ugye a bank nevét és a számla típusát.



Többieknek: Hát evvan'. Ku**@nak is lennie kell valakinek :D Szerencsére ezt a nyomort én élem meg, nem ti.

2019. dec. 18. 19:57
 8/15 anonim ***** válasza:
2019. dec. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

8-as:

Köszönöm a linket! Ezt megtaláltam, de sajnos nem jutottam előrébb :( A "mire" része megvan, a hogyan részével van probléma.

2019. dec. 18. 20:31
 10/15 anonim ***** válasza:

Én nem tudok róla, hogy lenne a Paxumnak éves díja.

De ha a kártyájukat megrendeled, az valóban 44.95 USD évente, ha pedig havi egy SEPA vagy EFT utalást kérsz, annak 5USD a díja, így évente 60 USD költséggel jár. Illetve, ha 6 hónapon át nem volt semmilyen tranzakciód, akkor is elkezdenek havi 5 USD díjjal sarcolni.

Én annak idején euróban vettem ki a pénzemet a Paxumról egy euró számlára, jól működött. Lehet, azóta forint kifizetési lehetőség is van, ezt nem.tudom, mert áttértem az Epaymentsre, ami lényegesen olcsóbb.(0.5 euró a SEPA utalás díja szemben a Paxum 5 dollárjával.)

Ha a Chaturbate felajánlja az Epayments-t, mint fizetési lehetőséget, javaslom, válaszd inkább azt.

2019. dec. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!