Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Rendeltem alkatrészt egy...

Rendeltem alkatrészt egy külföldi oldalról, behúztak a csőbe, vagy nem?

Figyelt kérdés

ETZ 250 motorkerékpáromhoz rendeltem főtengelyt illetve hengert egy bizonyos német oldalról. Nem linkelem az oldalt mert nem tudom, hogy törlik-e érte a kérdésem.

Kosárba rakom a 2 terméket majd fizetnék paypallal azonban arra lettem figyelmes hogy a teljes vételár 50 euróval több mint kellene. Ezt jeleztem az "eladónak" írta, hogy utaljam el a teljes összeget majd visszautalja a többletet.

Megtörtént elutaltam a teljes vételárat, majd akivel e-maileztem visszautalta azt a +50 eurónyi értéket.

Az alkatrész illetve az oldal németországi.

Elvileg onnan a szállítási idő 5-7 nap és a DHL szállítja a csomagokat.


Múlt hét szerdán adtam le a rendelésem. Azóta eltelt a mai napon kívül 5 munkanap. A DHL-től nem kaptam e-mailt, hogy nyomon tudjam követni a csomagot. (Rendeltem már más német oldalról, majd rá 1-2 napra a DHL-től kaptam egy e-mailt hogy "jön" a csomag)

Behúztak a csőbe és fölöslegesen fizettem a semmiért vagy ebből még lehet valami?

Írtam az oldalnak (annak aki visszautalta nekem az összeget)

Nagyvonalakban annyit írtam neki, hogy áll a rendelésem tud-e valami bíztatót írni ez ügyben. Ezt az e-mailt 16.-án küldtem el majd másnap kaptam egy olyan e-mailt azzal az üzenettel, hogy "Holnap".


Számíthatok arra, hogy elúszott a pénzem vagy van valami remény?


2019. dec. 19. 12:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Karácsony előtti internetes csúcsforgalom van mindenhol, lehet, még nem adta fel a terméket. Ilyenkor nagyobb fokú türelemre van szükség, mint általában: a kereskedők is leterheltebbek, a csomnagszállító cégek is.
2019. dec. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!