Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szabályos, ha veszek-zárok...

Szabályos, ha veszek-zárok pozíciókat pár perc elteltével a Plus500-on?

Figyelt kérdés
Gyakorlásképp szálltam be pár napja. Nagyjából megfigyelem, merrefele haladnak, és 2-3000, max 12.000 Ft nyereség után zárom a részvényt. Eddig napi 10-20 ezer Ft-ot kerestem vele, és egyszer már ki is utaltattam 70.000 Ft-ot, amit meg is kaptam. De akkor miért nem ezzel foglalkozik mindenki, ha ez ilyen könnyű? Vagy valamit szabálytalanul csinálok? Nem vagyok nagy szakértő, csak tetszik, hogy könnyen-gyorsan keresek kiegészítésképp valamit. 26/L :)

2019. dec. 19. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez hirdetés. A többieknek: természetesen nem ilyen könnyű. A legtöbb ember bukik, ezt apró betűkkel fel is tüntetik a megfelelő helyen.
2019. dec. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogy hirdetés :DDDDD bocs, ha ilyenre sikerült.

Nem tudom, mivel bizonyíthatnám, de mindegy is, csak kérdést szeretnék a válaszomra. Vagyis igazából meg is kaptam: akkor ez szabályos, csak ***** nagy mákom volt eddig.

2019. dec. 19. 22:59
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szabályos pár perc elteltével zárni. A Plus500 kb. 3 éve tiltja a skalpolást (ami azt jelenti, hogy egy-egy pozíciónak min. talán 10 (?) percig nyitva kell lennie).


Egyébként mennyit fizettél be kezdésként?

2019. dec. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

270.000, és ebből lett 312.000

Nem vagyok biztos benne, hogy 10 perc eltelt-e köztük. A legtöbbnél igen, de volt, aminél biztos nem. Akkor számíthatok valamilyen megrovásra? Vagy felfüggesztésre? :o

2019. dec. 20. 08:47
 5/6 A kérdező kommentje:

Akit esetleg érdekelne, tényleg így van:


"Scalping is prohibited by Plus500. Any trader suspected of employing such a strategy on our platform will have their trading account immediately terminated and all abusive trading transactions will be voided.


If you closed the position in 2,01 minutes after open it is not considered scalping"


Magyarul skalpolásnak akkor minősül, ha 2,01 percnél előbb záródik a részvény.

2019. dec. 20. 21:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Kb. 3 évvel ezelőttig engedték a skalpot, aztán bevezették a 10 perces határt. Azóta rájöhettek, hogy az nem jó.


Admiralnál érdemesebb kereskedni, ott nem gond a skalp. Meg az xm-nél sem, csak ott lényegesen nagyobb a spread ráadásul a TP-t és a SL-sem teheted akárhová. Admiral ebben sem szabályoz le.

2019. dec. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!