Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Wish bejelentkezés utáni...

A Wish bejelentkezés utáni ajándéka csalás?

Figyelt kérdés
A Wishnél bejelentkezés után ajándékot lehet igényelni, amiért csak a szállítási összeget kell kifizetni. Ez nem csalás? Nem kell kifizetni az egészet?

2019. dec. 31. 21:46
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem csalás.
2019. dec. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem csalás,pusztán a termék árát "szállítási költség" néven fizeted.A kisebb dolgokat igazából ingyen szállítják onnan. Aliról sokkal jobban megéri rendelni,általában ugyanazok a termékek kevesebbre jönnek ki + biztonságosabb is szerintem.
2019. dec. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem csalás, nekem kiküldték, igaz időbe tellt, kb másfél hónap, de megjött az ajándék karóra, nagyon szép, és tényleg csak postaktg. volt.
2020. jan. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem csalás, egyszerű pszichológiai trükk. Az ingyenesség látszata miatt rávesznek arra, hogy úgy vegyél meg valamit, hogy igazából szükséged sincs rá, és még azt is hiszed hogy ajándék volt. A termék ára egyszerűen postaköltségnek van hazudva, miközben köztudott hogy a kínai állam átvállalja a feladás költségét, tehát a postaköltség ingyenes. Ez meg egy másik trükk, amivel fogyasztásra lehet ösztönözni embereket.
2020. jan. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%

Ráadásul nézz utána, valójában mennyibe kerül az ajándék.

Többet fizetsz az ajándék postázásáért, mintha simán megvennéd ingyen postával.

2020. jan. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%

#3, elárulod, mennyi volt a postaköltség?


Vagy bárki más, aki képben van.

2020. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%

290 ft volt a postaktg. Nem vicc, ennyit utaltam.

3#

2020. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

Egy másik kérdéshez írtam regényt, az idevágó rész:


Egyből azt mondja, ajándékot kapok.

Eléggé túlárazott cuccok jelennek meg, több ezres körömlakk, napszemüveg, mobiltok amiből rá se lehet jönni, milyen telefonra jó.

Választottam egy kocsiba való mobiltartót, szerinte -úgy emlékszem- 4000, mondom biztos nem annyi, de ingyen megéri.

Tovább nyomom, házhozszállitás 300.

Hoppá, csak megnézem eBayen ezeket, igazam volt, 350 ért kapni. Kicsit félretettem, biztos kell nekem az a tartó? Csak 50 forintot spórolnék vele.

Mire visszanéztem gondolom kivette az ajándék besorolásból, mert már 700 valamennyit akart kérni érte.

Töröltem a kosárból, nézem amiért regisztáltam.


További élmények:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__egyeb-kerdesek__1..


Szóval ingyen nincs semmi, annyiért kapod kb amennyit ér.

2020. jan. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Pontosan ezt akartam írni, amit az utolsó. Csak meg akartam várni az összeget.

Kb. ilyen összegre számítottam.

És miért?

Azért, mert a divatos karórákat 300 Ft-ért rendelem ebay-ről!

Ingyen szállítással!


Kicsit megmosolyogtam a választ, hogy "290 ft volt, nem viccelek".

Ne haragudj... de te úgy érzed, hogy ez mekkora üzlet, pedig nem az.

Ez akkor is ennyibe kerül, ha fizetsz érte, szó sincs ingyenes ajándékról.

Most hogy te hogy érzed, vagy milyen jogcímen fizeted, az az eladót pont nem érdekli. Ugyanannyit kap akkor is, ha a termék 300 ft, és ingyen szállítás van, vagy ha a termék van ingyen, és 300 ft a szállítás.

Szóval nyugodtan nevezhetjük átverésnek. Megtévesztés.

2020. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9#.Engem nem érdekelt hogy milyen jogcímen jött. De igazad van, elvégre nem rendeltem volna meg ha azt írják, vegyél órát 290 ért.

De igazából a figyelem ottartatása volt gondolom a céljuk.

De hát istenem egy gombóc fagyi ára, nem foglalkoztam vele.

Egy karkötőszettet rendeltem még tőlük, viszont az annyira gagyi, hogy kuka. Az óra viszont meglepően szép kidolgozás.

2020. jan. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!