Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Foglalkozik valaki mások...

Foglalkozik valaki mások számára sportfogadással?

Figyelt kérdés
Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy mennyire lehet ezt profin űzni. Olvastam egy cikket, hogy egy tanár jövedelemkiegészítésként kezdett el sportfogadással foglalkozni mások számára a hivatása mellett. Tehát több embernek is ad tippeket, persze havi fix díjért cserébe, és a megrendelőnek pedig nyereséges lesz. Gondolok itt arra, hogy fixen fizetek pl. havi 30-35 ezer Ft-ot és visszajön 80-120 ezer Ft egy hónapban, tehát tisztán 50-90 ezer Ft. Aki pedig adja a tippeket, ő egyszerre mondjuk 20 embernek is "közvetít", így az ő bevétele meg 600 ezer körül jön ki. Létezik ilyen? Van, aki ezzel foglalkozik?

2020. jan. 2. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Hogyne, szívesen foglalkozok neked én is ezzel. Ja, garanciát én se vállalok a tanácsadásért, de a fix díjat elkérem. Áll az alku?
2020. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Nekem van par igen "komoly" fogadási stratégiám, írok rá szép programokat amik kiválogatják a statisztikák alapján a jónak ígérkező eseményeket. Néha elég jól hoz, néha bele áll a földbe és viszi minden nyereséget. De szórakozásként kell erre tekintetni, nem pénzkereseti lehetőségként.
2020. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Rengeteg ilyen letezik, a legtobb persze vagy atveres vagy komolytalan, de van sok olyan, aki ebbol el, hogy elemezgeti a meccseket es igy ad tippeket az elofizetoinek. Aki tenyleg komolyabb, azoknal mindig van statisztika, ami mutatja, hogy melyik honapban mennyi volt a profitja
2020. jan. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg olyan ember van, aki ingyen vagy pénzért ad tippeket, nagyrészük átverés, hiszen a sportfogadók 98%-a veszteséges hosszú távon. Aki 70%-nál nagyobb találati arányt ígér, azt jó messzire el kell kerülni. Nem nehéz amúgy megtalálni a profikat, akik teljes munkaidőben ezzel foglalkoznak, számlát is adnak, stb. De ők rendesen leírják, hogy minden szabályt be kell tartani, pontosan úgy kell csinálni, ahogy ők modják, illetve arra is felhívják a figyelmet, hogy ez nem állandó bevétel, simán lehet, hogy egyik hónapban nyersz 200 ezret, utána buksz 80-at. Ezért aki belevág a sportfogadásba, annak hosszú távra kell terveznie, egyik napról a másikra nem lehet meggazdagodni, ez hosszú évek munkája.
2020. jan. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jómagam is foglalkoztam ezzel. No nem pénzért, hanem hasonló ellenszolgáltatásért cserébe. A profi tipsterek azért egy összetartó bagázs. Tele vagyok külföldi kontaktokkal, akik különböző ligák eseményeiről értesülnek. Nekem is van a rendszerben emberem, így tudom, ki nem fog játszani egy mérkőzésen. Ahhoz, hogy a sportfogadó irodák korlátozását elkerüljük, muszáj diverzifikálni (érdekes, ugye? Mint egy befektetés). Nem tehetsz egy eseményre rengeteg pénzt (több 100 eurót), mert az szemet szúr. Kifigyelik, hogy te jobban informált vagy náluk, és elbúcsúznak tőled.
2020. márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!