Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyembe?...

Ti mit tennétek a helyembe? Helyesen cselekszem?

Figyelt kérdés
2 éve együtt fiatalok vagyok 18-25 egy gyermekkel 9 hónapos. Külön élünk nagy nehezen szegényesen. Az apa nem vállal nehéz fizikomu munkát ezért 120 ezret keres. Nem tudja, s nem is szeretné jól eltartani a családját. Nem tőrödik velünk magát veszi előre. A lányával születése óta nem igazán törődik. Nem ül le vele játszani stb mintha nyűgnek érezné. Régen szerettük egymást bár akkor se volt az igazi. Tudom bolond voltam stb ilyen vàlaszokat kérlek ne írjatok, tudom. Azt még hozzá tenném hogy az apuka emelett agresszív is. Van kihez mennem. Ti elköltöznétek és új életet kezdenétek? Volt valaki hasonló helyzetben? Köszönöm a válaszokat

2020. jan. 3. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Igen költözz el és kezdj el új életet, és igen nagyon elrontottad az életed hogy 17 évesen szültél egy ilyen semmirekellőnek.
2020. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eddig csak rossz döntéseket hoztál, de legalább ezt tudod. Ha van hova költözni, akkor ne sokat hezitálj, hanem költözz. Mihelyst tudsz, kezdj el dolgozni. Ha csinos és szép vagy, akkor fogsz találni másik férfit, de nagyon gondosan választd ki, hogy kivel állsz szóba.
2020. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk első körben leülnék az apával beszélni, hogyan gondolja a jövőt?

Nem azért keres 120 ezret, mert nem akar fizikai munkát végezni, hiszen egy tervezőmérnök sem végez fizikai munkát, hanem azért, mert nem tanult, s ezek szerint nem is igen törekszik jobb életre.

Ezek szerint Te nem is dolgoztál soha? Nincs önálló jövedelmed? Ha különköltözöl, miből élnél? Szüleid tartanának el a gyerekkel? Számtalan kérdés, ami megválaszolásra vár, mielőtt felelősségteljesen tanácsot lehet adni.

2020. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Volt lehetősége más munkahelyre menni ahol kapott volna többet de ott hagyta. Én még nem dolgoztam van vissza pár pónap mire 18 leszek illetve a lányomat se tudom még hova tenni. Szüleimmel már beszéltem ők mondták h nyugodtan mehetek a lányomnak elég egyenlőre az a pénz amit kapok rá. Sajnos olyan ember vagyok aki hiába tudja hogy rossz uton jár nem mer váltani. Ragaszkodó és bizakodó vagyok. De sajnos már nagyon ot tartok hogy ez igy nem mehet. Valaki itt volt már olyan helyzetbe h fiatalon elhagyta az apukát?
2020. jan. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!