Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Olyan ember miért nem kap...

Olyan ember miért nem kap segélyt akinek még nem volt munkája vagy csak kevés?

Figyelt kérdés
Ebben mi a logika? Pont annak kéne a leginkább segítség aki nem talál munkát hiába keres, akinek már volt munkája annak pénze is volt, de akinek még nem az miből fizessen TB-t meg ilyen egyéb dolgokat? Olyan ember miért nem kap semmi segítséget akinek nincs X idő munkaviszonya?

2020. jan. 3. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

Azért mert semmit nem tett bele a közösbe.


Semmiért nem kapsz semmit.


Ezzel az erővel a boltban is járnak az ingyen kenyér, meg az ingyen sörike...


"aki nem talál munkát hiába keres"


Ilyen nincs!

2020. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

"Azért mert semmit nem tett bele a közösbe."

Aha, a TB-t meg a Jóisten fizeti helyettem igaz? Gyenge troll komment, de én most értelmes válaszokat vártam volna...

2020. jan. 3. 20:18
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

A semmiért nem jár semmi.

CSak azzal szolidáris a társadalom, aki (előzőleg) szolidáris volt a társadalommal.


Az meg kamu mellébeszélés, hogy a mai világban nem találsz munkát... Tele van álláshirdetéssel minden portál, munkaerőhiány van!

2020. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%

Valószínűleg azért mert még a fészekben van, ezzel ösztönzik, hogy repüljön ki, azután segítik, ha eltört a szárnya.

Nem biztos, de úgy hallottam, ha elmúlt 18, kap egyszeri vagy évi 42eFt-ot...

2020. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%

Aha. Fizetsz be a közösbe. Havi 7500forintot. Ami amúgy csak az orvosi ellátásod egy részét fedezi, jelképes összeg.


Szóval te befizetsz 7500 forintot. Én meg félmillát. Szerintem a kettő nem említhető egy lapon.


Dolgozz.

2020. jan. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

Gondolj bele. Ha munkáltató lennél te sem szívesen alkalmaznál olyat aki semmit se tud.

Amúgy meg minden embernek ugyan annyi esélye van dolgozni... Esetleg valaki vissza rántott amikor el akartál menni dolgozni, vagy mi?

2020. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

#2


Te befizeted a TB-t, ami évente 90e.. én meg befizettem 2 milliót csak a tavalyi évben. Szeretném ennek az előnyét élvezni és nem lusta, ingyenélőknek elosztogatni, akik azt mondják, hogy a mai világban "nincs munka"


Amúgy meg, ha rászoruló vagy akkor lehet kérvényezni, hogy az önkormányzat átvállalja a TB fizetést. De mivel van interneted, fűtött szobád, napi szintű kajád, így nem fogja az önk. átvállalni a TB fizetést.


Troll kettőnk közül nem én vagyok. Én nem várom, el, hogy a semmiért adjanak valamit.

2020. jan. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#5 Gondolom te is havi 0 Ft bevételből fizetsz be félmilliót. Ja hogy milliomos vagy, de tudlak sajnálni... Keress te is 0 Ft-ot, utána megtudod mennyire "jelképes összeg" 7500 Ft minden hónapban, úgy hogy nem is veszek igénybe semmit érte.

Komolyan, miért hittem hogy normális válasz is érkezik majd a kérdésemre? Az kisebbfajta csoda lenne...

2020. jan. 3. 20:37
 9/19 A kérdező kommentje:
#6 Tévedsz ha azt hiszed rajtam múlik. Küldtem már el a jelentkezésem több fordítóirodának is, le se tojtak, hiába van felsőfokú nyelvvizsgám. Még arra sem méltatnak hogy visszaírjanak. Tényleg rohadtul rajtam múlik...
2020. jan. 3. 20:39
 10/19 anonim ***** válasza:
13%

# 8/

miért NEM dolgozol...??????

2020. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!